Mike Disfarmer (= Michael MEYER), Chelsea Spengemann (ed.), Gil Blank (ed.)
Claudius Schulze, Oskar Pegsa (text), Thomas Glade (text)
Charlotte Dumas
Frank Gohlke, Joel Sternfeld, Suketu Mehta (essay)
Letizia Battaglia
Peter Fraser, Gerry Badger (essay), David Campany (interview with Peter Fraser)
Thomas Hoepker (photos, text), Elliott Erwitt (pre-face)
Shane Lavalette, Tim Davis (text)
signed
Masao Yamamoto, Jacobo Siruela (text), Reiko Yamamoto (concept)
Leif Sandberg, Hans Malm (ed.), Lasse Burell (ed.), Bob Hansson (text)
Leif Sandberg, Hans Malm (ed.), Lasse Burell (ed.), Bob Hansson (peom)
signed
Larry Sultan, Mike Mandel, Sandra Phillips (text), Robert Forth (text)
Marie Goslich, Krystyna Kauffmann (ed., text), Richard Reisen (ed.), Rolf Sachsse (text)
Pieter Hugo, Ashraf Jamal (text)
Ed van der Elsken, David Campany (ed., text), Hripsimé Visser (text), Nan Goldin (text)
Arne Reimer, Ulf Erdmann Ziegler (essay)
signed
Fred Herzog, Hans-Michael Koetzle (ed.) Jeff Wall (ed.), David Campany (text)
Arnold Odermatt, Markus Hartmann (ed.), Daniel Blochwitz (text), Matthias Dell (text), Harald Szeemann (text)
Ingar Krauss, Suzy Shammah (ed.), Ulf Erdmann Ziegler (text)
Antoine D'Agata (photos, text), Morten Andersen (3 photos), Christine Delory-Momberger (text)
Enda Bowe, John Glenday (intro, poem), Lucy Caldwell (short story)
signed
Nikolay Bakharev, Aaron Schuman (essay)
Garry Winogrand / Peter Lindbergh, Ralph Goertz (ed., text), Joel Meyerowitz (text)
Burcu Dogramaci (ed.), Désirée Düdder (ed.), Stefanie Dufhues (ed.), Maria Schindelegger (ed.), Anna Volz (ed.)
Maximilian Stejskal, Marie-Isabel Vogel (ed.), Alain Rappaport (ed.)
Manfred Heiting (ed.), Kaneko Ryuichi (text), Satomi (essay), Duncan Forbes (essay), Manfred Heiting (essay), Mitsuda Yuri (essay), Lizawa Kotaro (essay), Shirayama Mari (ess
Johan Willner, Göran Odbratt (ed.), Michael Tjelder (ed.)
signed
August Eriksson, Marten Snickare (text)
signed
Xiaoxiao Xu, Gover Meit (preface), Rosie Heinrich (ed.)
Nicola Carignani, Ivanmaria Vele (critic text)
signed
Maurizio Cattelan (ed.), Pierpaolo Ferrari (ed.), Alberto Zanetti (photogr. assistant), Leonardo Scotti (photogr. assistant), Chiara Quadri (photogr. assistant)
Piero Martinello, Piero Casentini (text), Cosimo Bizzarri (text)
signed
Alejandro Cartagena, Jonathan Blaustein (intro), Cristina Kennington (ed.), Fernando Gallegos (ed.)
signed
Moises Saman, Daria Birang (ed. & collages)
Barbara Brecht-Schall (ed.), Bertolt Brecht
Gerry Johansson, Greger Ulf Nilsson (ed.), Kamo no Chomei (text)
signed
Yoshikatsu Fujii
signed
Claudia Heinermann, Sonya Winterberg (text), W. Freiherr von Stetten (preface)
Pablo Ortiz Monasterio (de.), Rufino Tamayo
Mattia Vacca, Emanuela Mirabelli (text)
Sam Harris, Eva-Maria Kunz (ed.)
Martin Parr (ed), WassinkLundgren (ed), Gu Zheng (text), Raymond Lum (text), Ruben Lundgren (text), Stephanie H. Tung (text) and Gerry Badger (text).
signed
Nicoló Degiorgis, Martin Parr (introduction)
signed
Viviane Sassen, Maria Barnas (poems)
David Campany
Henri Cartier-Bresson, Agnès Sire (ed.)
Dash Snow, Mary Hansen (ed.), Glenn O'Brien (text)
Thomas Sauvin
signed
Gunnar Smoliansky, Gerry Badger (text), Marie Lundquist (text)
Jungjin Lee, Vicki Goldberg (ed.), Eugenia Parry (essay)
Wolfgang Tillmans
signed