Andr#es Orjuela (ed.), Verónica FIEIRAS (Book Design)
Edith Maria BALK
Stefan BLADH, Anders PETERSEN (foreword), Jesper ÖRTEGREN (Book Design)
signed
Wendy MARIJNISSEN (photos, design), Gerard LEYSEN (Book Design)
signed
Piergiorgio CASOTTI & Emanuele BRUTTI, Piergiorgio Casotti (text), Fiorenza PINNA (Book Design)
Sina NIEMEYER, Eva KUNZ (Book Design)
Lin Yu CHIH (photos), Carlo Levi (texts), Matilde Vittoria Laricchia (copywriter), Valentino BARACHINI (Book Design)
Peter WATERSCHOOT, Joel VAN AUDENHAEGE (Book Design)
VD (= Vincent Delbrouck, photos, design), Philippe KOUENE (Book Design)
signed
VD (= Vincent Delbrouck, photos, design), Philippe KOUENE (Book Design)
VD (= Vincent Delbrouck, photos, design), Philippe KOUENE (Book Design)
signed
Harry GRUYAERT (photos, text), Dimitri Verlhust (text)
Morten ANDERSEN, Terje Thorsen (poem)
signed
Sara W. WINSTON, Ani Katz (short story)
Max SHER, Kate Bush (essay), Max Trudolyubov (essay), Nuria Fatykhova (foreword)
Eikoh / Eiko HOSOE (photos, text), Marc Feutsel (text), Akira MABUCHI (Book Design)
signed
Nobuyoshi ARAKI, Inga Graeve-Ingelmann (ed., text), Yasufumi Nakamori (text), Koji Taki (original essay)
Patricio Binaghi (ed., text), Juan Varela (text), Pablo Bautista (text), Francisco Salvador (text), Aitor BAIGORRI (Book Design), Matt WILLEY (Cover Design)
Arturo SOTO, Kevin Coleman (text), Rob VAN HOESEL (Book Design)
Claudia JAGUARIBE, Gabriela CASTRO/Gustavo MARCHETTI/ Paulo André CHAGAS/ Stephanie Y. SHU (Book Design)
signed
Michael KENNA, Pierre Bessard (text, ed.), Fabien Ribery (text: 'photography as a hymn'), Joanna STARCK (cover, design concept)
Annelies de Mey (photos, design), Jurgen MAELFEYT (Book Design)
Nobuyoshi ARAKI, Koji Taki (original essay)
Peter DEKENS (photos, concept, text), Dirk De Wachter (preface), Rob VAN HOESEL (Book Design)
Alexander FRÖDE, Frank Dommert (text)
Chikara UMIHARA, Sybren KUIPER (SYB), Book Design
signed
Rebecca TOPAKIAN
signed
Sandrine LOPEZ (photos, design)
signed
Yusuf SEVINCLI, Nilüfer Sasmazer (text), Ata KAM (Book Design)
Koji ONAKA, Yasunori Hoki (ed.)
signed
Morten ANDERSEN (photos, design)
signed
Nicolò DEGIORGIS
Anders PETERSEN, Leif G.W. Perssoln
Erdem VAROL, Sennur ONAN (Book Design)
signed
Rob HORNSTRA, Hans Loos, Arnold van Bruggen
signed
Rob HORNSTRA, Hans Loos (text), Arnold van Bruggen (text), Sybren ('SYB') KUIPER (Book Design)
Rob HORNSTRA, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Léa HABOURDIN (photos, ed.), Gustavo Alemán (ed.), Jorge Fernández PUEBLA (Book Design)
signed
Stefan HAMMER, Wolfgang Zurborn (image dialogue)
signed
Stefan HAMMER, Lu Xun (short story), Richard REISEN (Book Design)
signed
Klavdij SLUBAN, Matsuo Basho (text), LES GRAPHIQUANTS (Book Design)
signed
Gil RIGOULET (photos, text), LES GRAPHIQUANTS (Book Design)
signed
William EGGLESTON, Michael Almereyda (text), Lloyd Fonvielle (text), Greil Marcus (text), Amy Taubin (text), Kristine McKenna (interview)
William EGGLESTON, Richard B. Woodward (text), Amy Pastan (ed.), Constance Sullivan (Smithsonian series ed.)
Willaim EGGLESTON, Lloyd Fonvielle (preface), Mai-Loan GAUDEZ (Book Design), Duncan WHYTE (Design), Gerhrad STEIDL (Design)
Rachel MORÓN, Melanie VAN DER LINDE (Book Design)
signed
Carolyn DRAKE, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Nobuyoshi ARAKI, MATCH (Book Design)
Krass CLEMENT (photos, ed.), Dan MOGFORD (Cover design)
Rafal MILACH (photographs, text), Maciej Pisuk (text), Karol Szymkowiak (text)
signed
René GROEBLI, Daniel Blochwitz (foreword)
signed
Anthony HERNANDEZ, John Rohrbach (text)
Rita PUIG-SERRA COSTA, Dani PUJALTE, AFFAIRE Projects (Book Design)
signed
Marine LANIER, Emmanuelle Pagano (text)
Rocco VENEZIA, Colin Pantall (foreword), Francesca Serravalle (essay), Mauro BUBBICO (Book Design)
signed
Pedro GUIMARAES, Pedro Duraes (poem), Joana DURAES (Book Design)
signed
Andreas HELLAND, Nina ANSTEN (Book Design)
signed
Alejandro CARTAGENA, Jonathan Blaustein (text), Milo MONTELLI (Book Design), Valentina CASALI (Cover type)
signed
Andreas GEHRKE, Lucius Burckhardt (essay)
Jean-Marie Donat Collection, Jacinto Lageira (post face)
Jorgen AXELVALL, Mutsuo Takahashi (poem), Katsuya KATO (Book Design)
signed
JH ENGSTRÖM (Engstroem), David Neumann (text), Greger Ulf NILSON (Book Design)
signed
Thom & Beth ATKINSON, David Chandler (afterword)
Harvey BENGE
signed
Yasutaka KOJIMA, Yasunori Hori (ed.), KURODA (Book Design)
signed
Junpei UEDA, Eva KUNZ (Book Design)
signed
Michael WOLF, Hannes WANDERER (Book Design)
signed
Katja STUKE, Oliver SIEBER, BöhmKobayashi (Book Design)
signed
Marcello GALVANI, Filippo NOSTRI (Book Design)
Nobuyoshi ARAKI, Osamu WATAYA (Book Design), Caroline Mikako ELDER (Book Design)
Laura EL-TANTAWY, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Dieter DE LATHAUWER (photos, design), Joachim Naudts (text), Erik Thys (text), Herwig Czech (text), Nich LAMBRECHT (Book Design),Sebastian HANEKROOT (Lithography)
Mike DISFARMER (= Michael MEYER), Chelsea Spengemann (ed.), Gil Blank (ed.), 40 Worth St. / Michael SCHMELLNG (Book Design)
Awoiska VAN DER MOLEN, Arjen Mulder (text), Hans GREMMEN (Book Design)
Esther HESSING, Sophieke Thurmer (text), Rob VAN HOESEL & Carel FRANSEN (Book Design)
Leif SANDBERG, Hans Malm (ed.), Lasse Burell (ed.), Bob Hansson (text)
Leif SANDBERG, Hans Malm (ed.), Bob Hansson (poem), Lasse BURELL (ed., Book Design.)
signed
Masahisa FUKASE, Michitaka Ota (ed.), Katsuya KATO (Book Design)
Charlotte DUMAS
Renato D'AGOSTIN, Luigi Cerantola (text), LES GRAPHIQUANTS (Book Design)
Paul KRANZLER, Rainer Iglar (ed.), Michael Mauracher (ed.), Markus Binder (text), BUCHEGGER (Book Design)
Guilherme Gerais, Arthur Duarte (illustrations), Rodrigo Grota (text)
Uwe Reichenberg, Joseph von Westphalen (foreword)
signed
Arnold Odermatt, Urs Odermatt (ed.)
Magnus Westerborn
Mila TESHAIEVA, Marcus Lenz (text), Laura KLIMAITE (Book Design)
signed
Amak Mahmoodian
Dieter De Lathauwer
signed
Enda Bowe, John Glenday (intro, poem), Lucy Caldwell (short story)
signed
Johan Van der Keuken, Lely Van der Lely (text)
Bernhard Fuchs, Michael Mauracher (ed.), Rainer Iglar (ed.)
Lisa Diandra KRUEGER
Fabrizio Albertini, Teresa PIARDI (Book Design)
Louis De Belle, Matilde Cassini (foreword)
signed
Geisje van der Linden, Miriam Donkers, Dore van Duivenbode (text)
signed
Alexander FRÖDE, Allan Gretzki (preface), Thomas Hansen (prosa), Selim Baskan (prosa), Julia Feller (prosa) und Clemens Hilsberger (prosa)
signed
Tiane Doan na Champassak
Virginie REBETEZ, Delphine Bedel (ed) Fréderique Destribats (text), Simon Karlstetter (text), Elisa Rusca (text), Chi-Long TRIEU (Book Design)
signed
Matilde MARTí SÁEZ, Rafael Martí (familiar photographs), Mati MARTÍ (Book design)
signed
David Teboul (ed.), Nicolas Bourriaud (preface), François Prodromidès (essay)
Harry Callahan, Grant Arnold (ed.), John Pultz
Xiaoxiao Xu, Gover Meit (preface), Rosie Heinrich (ed.)
Katrien DE BLAUWER (photos), Danny Clay (music), Taylor Deupree (master)
Kürsat / Kursad BAYHAN
signed
Julia Runge, Cornelia Limpricht (ed.)
signed
Raban Ruddigkeit (ed.), Lars Harmsen (ed.)
Raban Ruddigkeit (ed.), Lars Harmsen (ed.)
Martin Eberle
Sara-Lena Maierhofer
signed
Eikoh / Eiko Hosoe, NAKAJIMA (Book Design)
signed
Simone Settimo (photos, design), Michele Drascek (text), Massimo Calabria MATARWEH (Book Design)
signed
Christian Boltanski, Ralf Beil (text)
Irina Popova
Ellen Korth, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Andreas Trogisch, Anja Maier (essay)
signed
Pieter HUGO, Ramon PEZ (Book Design)
signed
Miren Pastor, Iván del Rey de la Torre (text), Victor Garrido (ed.), Gonzalo Golpe (ed.), Alberto Salván (ed.)
Miren Pastor, Iván del Rey de la Torre (text), Gonzalo Romero (ed.), Alberto Salván (ed.)
Alejandro Cartagena, Jonathan Blaustein (intro), Cristina Kennington (ed.), Fernando Gallegos (ed.), Milo MONTELLI (Book Design), Valentina CASALI (Cover type)
signed
Davide Palmisano, Paola Riccardi (ed., text), Antonella Sacchetti (text)
Florian van Roekel, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Takashi Homma
signed
John Gossage
Benedetta GROßRUBATSCHER, Kai-Olaf HESSE (Book design)
Kazuyuki Kawaguchi, Hara KOICHI (Book Design)
signed
Yasuhiro Ogawa, Katsuya KATO (Book Design)
Ying Ang, Teun VAN DER HEIJDEN / Heijdens Karwei (Book Design)
signed
Björn Allemann, Lars EGERT (Book Design)
Cedric Van Turtelboom, Jean-Marc Bodson (text)
signed
Gerry JOHANSSON, Greger Ulf Nilsson (ed.), Kamo no Chomei (text)
signed
Jonathan Danko Kielkowski, Christoph Schaden (text), Helge SCHLAGHECKE (Book Design)
Yoshikatsu Fujii
signed
Sergiy Lebedynskyy & Vladyslav Krasnoshchok, (=SHILO group), FLUUT (Book Design)
Adam Broomberg, Oliver Chanarin
Claudia HEINERMANN, Sonya Winterberg (text), W. Freiherr von Stetten (preface), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Matjaz (Matjaž) Tancic (Tančič)
Vittorio MORTAROTTI (photos, design), Milo MONTELLI (Book Design)
Alejandro Chaskielberg, Daido Moriyama (text in JApanese/English & Spanish)
Regina Anzenberger
Patryk Karbowski, Krzysztof Pijarski (text)
Vicente PAREDES, Cristina De Middel (ed.), Natalia TROITINO (Book Design)
Viktor KOLÁR
Salvi Danés, Román Ynán (ed.), Opisso Studio (Book Design)
signed
Angeniet Berkers
signed
Michele TAGLIAFERRI, Sybren 'SYB' KUIPER (Book Design)
Tiago Casanova (photos, design), George Georgiou (ed.), Vanessa Winship (ed.)
signed
Catherine Maloney, Tim Clark (text), Milo MONTELLI (Book Design)
Francesco Saverio Colella, Milo MONTELLI (Book Design)
John S. WEBB
signed
Katja STUKE, Hans GREMMEN (Book Design)
signed
Wytske van Keulen
Israel Arino / Ariño
David Mocha
Dmitry Lookianov
signed
Elena ANOSOVA
Liudmila Zinchenko, Natalia EREMINA (Book Design)
Kirill SAVCHENKOV, Ivan SHPAK & K.S. (Book Design)
Aleksey Myakishev
Andreas Frei
signed
Chad MOORE, FLUUT (Book Design)
signed
Klara Källström, Thobias Fäldt, Johannes Wahlström (text)
signed
Vytautas Pletkus, Vytautas Stanionis (ed.)
Christian REISTER, Calin KRUSE (Book Design)
signed
Sam HARRIS, Eva-Maria Kunz (ed.), Uma HARRIS (Book Design)
Klara KALLSTRÖM, Thobias FÄLDT, 1:2:3 (Book Design)
signed
Klara KALLSTRÖM, Thobias FÄLDT, 1:2:3 (Book Design)
Hillie De Rooij, Jan Postma (text)
signed
Jon Cazenave
Mi-Yeon, Akiko Otake (essay)
Boris Mikhailov
Hansgert LAMBERS, Michael Arenz (poems), Kai-Olaf HESSE (Book Design)
Alvaro DEPRIT (photos, design), Erik Vroons (text), Michele PALERMO (Book Design)
signed
Johan Van der Keuken
Otto SNOEK, Willem VAN ZOETENDAAL (Book Design)
Matsutani Tomomi, Takeshi NAKAMURA (Book Design)
Koji ONAKA, Hajime HASHIMOTO (Book Design)
Keizo Kitajima, Christian Gaujolle (text)
Josef Schulz, Christoph Schaden (text), Gregor Jansen (text)
signed
Marco Citron, Gerry Badger (text)
signed
Jos Jansen, Bas Haring (essay)
signed
Masako Tomiya
Rafal Milach
Jens LIEBCHEN, Helge SCHLAGHECKE (Book Design)
Frédérique Destribats (ed.), Baptiste Lignel (ed.)
Alessandro Calabrese, Valentina CASALI (Book Design)
signed
Eva Maria Ocherbauer
signed
Eivind H. Natvig, Gro Dahle (poems)
signed
Tiane Doan na Champassak
Adam Broomberg, Oliver Chanarin, Javier Rivero (ed.)
Lewis Chaplin (ed.), Ben Weaver (ed.)
Carolyn DRAKE, Nurmuhemmet Yasin (text), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Raban Ruddigkeit (ed.), Lars Harmsen (ed.),Oliver Seltmann (ed.), Boris KAHL (Book Design)
CARTIER-BRESSON, CHARGESHEIMER, Rainer GAERTNER, Heinz HELD, Franz HUBMANN, Barbara KLEMM, Celia KÖRBER-LEUPOLD, Robert LEBECK,, Reinhard Matz (ed.), Wolfgang Vollmer (ed.)
Hugo ERFURTH, Werner MANTZ, Albert RENGER-PATZSCH, August SANDER, Reinhard Matz (ed.), Wolfgang Vollmer (ed.)
Chargesheimer = C. Hargesheimer (photos), Hajo Steinert (ed,)
Chargesheimer = C. Hargesheimer (photos), Bodo von Dewitz (ed.)
Diane VINCENT, Paul GAFFNEY & Diane VINCENT (Book Design)
signed
Kate NOLAN, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Vasantha YOGANANTHAN, Rémi Coignet (text), Capucine MERKENBRECK, Chloé TERCÉ (Book Design)
Kai Bornhöft
signed
Andreas Trogisch
signed
Eugenia Maximova, Christian Caujolle (preface)
signed
Nicoló Degiorgis, Martin Parr (introduction)
signed
John GOSSAGE (photos, design), Olivia Lahs-Gonzales (essay)
signed
Damien Poulain (ed.)
Thekla Ehling, David Almond (text), Gesine Grotrian-Steinweg (illustrations)
Cas van Os, Steef Zoetmulder, Leen van Oudgaarden
Letizia BATTAGLIA, Franco Zecchin (text), Marco Delogu (ed.)
Berthold STEINHILBER, Hans-Michael Koetzle (text), Wim Wenders (text)
Melanie Bonajo
Anders PETERSEN, Christian Caujolle (text)
Oliver Chanarin, Adam Broomberg
Damien Poulain (ed.)
Viviane Sassen, Maria Barnas (poems)
Marianne Müller
Arwed Messmer (ed.), Fritz Tiedemann, Florian Ebner (ed.), Janos Freciot (text), Benedikt Goebel (text), Annett Gröschner (text), Wolfgang Kil (text), Ursula Müller (text)
Teresa ENG
Daido Moriyama
Bernhard Fuchs
Vitus Saloshanka
Vitus Saloshanka, Celina Lunsford (ed.)
signed
Misha Kominek
Christian Boltanski, Ralf Beil (text)
Takenouchi Masami
signed
Daisuke Ichiba
signed
Viviane Sassen
Okwui Enwezor (ed.), Alex Van Gelder (ed.)
Zwelethu Mthethwa, Isolde Brielmaier (ed.), Okwui Enwezor (ed.)
Cristina De Middel, Bruno Ceschel (ed.)
Robert Violette (ed.)
Henry Wessel
Aya Okabe
signed
Ayaka Yamamoto
signed
Mike DISFARMER (= Michael MEYER)
Berenice Abbott
Hajime Kimura
signed
VD (= Vincent Delbrouck, photos, design), Philippe KOEUNE (Book Design)
signed
Günther Förg, Herman Beil (essay), Rudolf Schmitz (essay)
Bryan Schutmaat
Toni Schneiders, Landesmuseum Koblenz (ed.), J.A. Schmoll, gen. Eisenwerth (text), UlrichPohlmann (text)
Stephen GILL
Raban Ruddigkeit (Ed.), Lars Harmsen (Ed.), Oliver Seltmann (Ed.)
Mateusz Sarello, Michal Luczak (Ed.)
Ilkin Huseynov
Dirk ALVERMANN, Enrique BOSTELMANN, Paolo GASPARINI, Kitai KAZUO, Paolo MATTIOLI & Anna CANDIANI, Martin PARR (ed.), Ricardo Martínez Vásquez, Christian Peranzzone, Abdoulaye Konate (introduction)
Daisuke Yokota, Aaron McELROY, Ester VONPLON, Gert JOCHEMS, Olivier PIN-FAT, Tiane DOAN NA CHAMPASSAK
Kai-Olaf Hesse, Rolf Sachsse (text), Göran Gnaudschun (text) und Katja Dannowski
Jens LIEBCHEN, Christoph Schaden (essay)
signed
Lena Grass
signed
Koji Onaka
David Smith, Rosalind E. Krauss (introduction), Joan Pechner (essay)
Diana Scherer
Diana Scherer, Menno Wigman (Foreword & poems)
signed
Larry E. McPherson
Daido Moriyama, Erik Kessels
signed
Yu Yamauchi
Rob Hornstra
Daido Moriyama, Marcel Feil (Essay)
signed
Vaan Olivet
signed
Anne De Gelas
Pierre LIEBHAERT
Max Pinckers
Óscar Monzón
Martin PARR, John Gossage
Patrick Hogan, Colin Graham (Essay), Dermot Healy (Poem)
signed
Willeke Duijvekam, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Ed Ruscha, Michael Auping (Text), Richard Prince (Text)
Walter Niedermayr, Martin Prinzhorn (Text)
Tacita Dean
Frederic Lezmi
David T. Hanson
John Baldessari
Michael SCHMIDT
Thomas Seelig (ed.), Urs Stahel (Ed.), Koller (Book Design)
Anders PETERSEN, Cosimo Bizzari (Text)
Just Loomis, June Newton (Ed.), Matthias Harder (Text)
Mitch Epstein, Stephan Berg (Ed.), Christoph Schreier (Ed.)
Paul Almasy, Klaus Kleinschmidt (Ed.)
Marie Angeletti
Tiane Doan na Champassak
Marc Gourmelen
signed
Daido Moriyama
Thomas SAUVIN
signed
Antoine D'AGATA
Cuny Janssen, Paul Andriesse (ed,)
Cuny Janssen
Jitka Hanzlová, Gertrud Peters (Co-Author)
Gilbert & George
signed
Craig McDean, Emma Reeves (Ed,), Gene Krell (Foreword)
Terry Richardson
Michael WOLF, Lee Ho Yin (text), Lynne DiStefano (text)
Harry Callahan
Aleksandr Rodchenko, Peter MacGill (ed.)
Heidi Specker, Jennifer Allen (text), Inka Schube (text), Hans Ulrich Obrist (interview)
Malick Sidibe (Sidibé)
Cynthia Young (ed.), Guy Davenport (Ed.)
Noriko Fuku (ed.), Christopher Phillips (Ed.)
Lewis Baltz, Connie WILSON Book Design)
signed
Paul Sekaer
Jörn Vanhöfen, Jens Sparschuh (text), Walter Kempowski (text)
Kristof Guez
signed
Ernest Cole
Machiel Botman
Michael WOLF, Christian Schüle (essay)
Rainer K. Wick (ed.)
Michael WOLF, Christian Schüle (essay)
signed
Adam Broomberg, Oliver Chanarin, Archive of Modern Conflict (Co-Ed.)
Ostkreuz Agentur (ed.), Marcus Jauer (Text), Wolfgang Kil (Text)
Olaf Unverzart
signed
Olaf Unverzart
Olaf Unverzart
signed
Albert Watson
André Príncipe
New York Graphic Society (ed.)
David Goldblatt
Viviane Sassen
Eugene Richards, Charles Bowden (ed.)
Kohey Kanno
signed
Collier Schorr (ed.)
Karianne Bueno (photos, design), NOVAK (Book Design)
Karianne Bueno, NOVAK (Book Design)
Jerry Berndt, Maik Schlüter (ed., text, Felix Hoffmann (ed., text), Susanne Holschbach (text), Kathrin Peters (text)
Gunnar Smoliansky, Gerry Badger (text), Marie Lundquist (text)
Chauncey Hare
Dayanita Singh
Heinrich RIEBESEHL (photos, text), Ulrike Schneider (ed.), Rolf Sachsse (text), Inka Schube (text), Ulf Erdmann-Ziegler (text)
Christian Caujolle (text), Marc Feustel (ed.), Anders Petersen (Illustrator)
JH Engström (Engstroem)
signed
Nina Poppe
Nina Poppe
Bertien van Manen, Stephen Gill (ed.)
signed
David Bailey
Klaus Mettig
Michael SCHMIDT
Robert FRANK
Ralf-Peter Seippel (ed.)
Irving Penn, Alexander Liberman (text)
Johan Sundgren, Stefan Johsson (text)
signed
Helen Levitt, Walker Evans (text)
Ursula Jernberg, Barbara HENNEQUIN (Book Design)
signed
Rafal Milach
Hans-Michael Koetzle (ed.)
Sibylle Fendt, Zoltán Jókay (texts)
signed
Gilles Mora (ed.), Beverly W. Brannan (Ed.)
Hannah Darabi
signed
Filipe CASACA, Mingyu Wu (text)
signed
Tom WOOD, Manfred Heiting (ed.), Padraig TIMONEY (Book Design)
Boris Mikhailov, Adrian Searle (Foreword)
Timm Rautert
Ute Eskildsen (ed.)
Bob Colacello (ed.)
Philip TRAGER, Barbara Michaels (ed.), Eiko Otake (ed.), Norton Owen (ed.), e.a.
Lars Tunbjørk (Tunbjörk, Tunbjork)
Jim GOLDBERG
Gerry Johansson
Valentina Abenavoli, Alex Bocchetto
Renato Abenavoli
Carl DE KEYZER, John Lagae
Anders PETERSEN, Gerger Ulf NILSON (Book Design)
William Eggleston, Mike Holborn (ed.), Thomas Weski (text)
Michal Luczak
signed
Oliver Seltmann (ed.)
Pietro MATTIOLI, Winfried HEININGER (Book Design)
Guy TILLIM
signed
Alec SOTH, Claudia OTT (Book Design)
Ralf-P. Seippel (Ed.)
Adam Broomberg, Oliver Chanarin
Cristóbal Hara
Wolfgang TILLMANS
signed
Christian Patterson
Gabriele Harhoff
Jan BRYKCZYNSKI, Michal LUCZAK, Rafal MILACH, Adam PANCZUK, Agnieszka RAYSS (= Fotografen-Kollektiv SPUTNIK), Copernicus Science Centre (ed.), Krzysztof Koehler (text), Dawid Bienkowski (text), Michal Walczak (text), Zuza Rudzka (text), K, Ania NALECKA / TBD (Book Design)
Italo MORALES, Francesco VEDOVATO (Book Design)
Diedrich Diederichsen (ed.), Stefan Gronert (Ed.), Ralph Rugoff (Ed)
Paolo PELLEGRIN
signed
Shomei TOMATSU, Roland Angst (Ed.)