Andr#es Orjuela (ed.), Verónica FIEIRAS (Book Design)
Patrick GALBATS (photos, text, design), Michèle Walerich (ed.), Armand Quetsch (ed.), Chacun sa Chimère (text), György Dalos, (text) Joel Le Pavous (text), Daniel WAGENER (Book Design)
Michal SIAREK, Marek Matyanka (text), Michal Murawski (text), Olga LACNA (Book Design)
Olga KRAVETS, Maria MORINA & Oksana YUSHKO
Claude DITYVON, Christian Caujolle (text), François Cheval (text)
Luca ZANETTI (photos, text), Anamaria Bedoya Builes (text), Alfredo Molano (text)
Ludovic BALLAND (photos, design), Brice Matthieusent (preface), Rahel OBERHUMMER (Book Design)
Carl DE KEYZER, Dirk van der Spek (foreword), Marion DINKELBERG (Book Design)
Margaret BOURKE-WHITE, Oliva Maria Rubio (text), Sean M. Quimby
Koen WESSING, Jeffrey Ladd (ed., text), Pauline Terreehorst (text)
Esther HOVERS, Sophie Wright (text), Hans GREMMEN (Book Design)
Meinrad SCHADE, Nadine Olonetzky (ed., text), Fred Ritchin (text), Mikhail Schischkin (text), Daniel Wechlin (text)
Meinrad SCHADE (photos, text)
Chris KILLIP, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (essay), John Berger (text), Sylvia Grant (text)
Chris KILLIP, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (essay), John Berger (text), Sylvia Grant (text)
Eddo Hartmann, Koen De Ceuster (intro)
Christian VAN DER KOOY (photos, text), Anastasiia (text), Iris Sikking (ed.), Rob VAN HOESEL (Book Design)
signed
Adam BROOMBERG, Oliver CHANARIN
M L CASTEEL, Jörg Colberg (text), Ken MacLeish (text)
Rafal MILACH (photographs, text), Maciej Pisuk (text), Karol Szymkowiak (text)
signed
Piotr UKLANSKI, Hanna WILLIAMSON-KOLLER (Book Design)
Verónica FIEIRAS (ed.), Martín Bollati (ed.), Rigoberto Diaz Julián (ed.)
Bernd ARNOLD, Christoph Schaden (ed.), Knut SCHÖTTELDREIER (Book Design)
Fyodor TELKOV, Comunidad de Madrid (co-ed.), UNDERBAU (Book Design)
Richard MOSSE (photos, text), Adam Hochschild (text), Emily LESSARD (Book Design)
Armin SMAILOVIC, Dirk Gieselmann (text), Bureau Mirko BORSCHE (Book Design)
Noriko HAYASHI, Hisaki MATSUMOTO (Book Design)
Pieter HUGO, Ashraf Jamal (text)
Giulio RIMONDI (photos, text), Christian Caujolle (ed., text)
Giovanna SILVA, Pier Paolo Tamburelli (text), Noura Al Sayeh (text)
Christopher Anderson, Bethany POWELL (BookDesign) and José Luis LUGO
signed
Uwe Reichenberg, Joseph von Westphalen (foreword)
signed
Richard MOSSE, Giorgio Agamben (text)
Amak Mahmoodian
Matt Henry
Stan Douglas, Edward Burtynsky & Jane E. Nokes (prefaces), Robert Bean (text), Dieter Roelstraete (text)
Geisje van der Linden, Miriam Donkers, Dore van Duivenbode (text)
signed
Matilde MARTí SÁEZ, Rafael Martí (familiar photographs), Mati MARTÍ (Book design)
signed
Kürsat / Kursad BAYHAN
signed
Vittorio MORTAROTTI & Anush HAMZEHIAN, Andrea Diaz Mattei (text), Paolo BERRA (Book Design)
Maryam ZANDI, Hossein FILIZADEH (Biook Design)
Robert Knoth & Antoinette De Jong, Iris Sikking / Paradox (ed.), Jeroen KUMMER & Arthur HERRMAN (Book Design)
signed
Barbara Brecht-Schall (ed.), Bertolt Brecht
Sergiy Lebedynskyy & Vladyslav Krasnoshchok, (=SHILO group), FLUUT (Book Design)
Adam Broomberg, Oliver Chanarin
Bettina Lockemann, Elisabeth Neudörfl
Jo Ractliffe, Patricia Hayes (text)
Alessandro Calabrese (photos, design), Milo MONTELLI (Book Design)
Kazuma OBARA (photos, design), Jan ROSSEEL, Yumi GOTO (Book Design)
Francois Mouries, Sergio Chejfec (text)
signed
Katja STUKE, Hans GREMMEN (Book Design)
signed
Luis Enrique Weinstein Cayuela, Richard Reisen (ed.)
Carlos SPOTTORNO, Juan Valbuena (ed.), Ramón Reverte (ed.), Jaime NAVÁEZ (Book Design)
Klara Källström, Thobias Fäldt, Johannes Wahlström (text)
signed
Klara KALLSTRÖM, Thobias FÄLDT, 1:2:3 (Book Design)
signed
Miron ZOWNIR, Jana Fuchs (ed.), Kateryna Mishchenko (text), Katharina KÖHLER & Wolfgang SCHWÄRZLER, Spector Bureau (Book Design)
Miron ZOWNIR, Jana Fuchs (ed.), Kateryna Mishchenko (text), Katherina KÖHLER & Wolfgang SCHWÄRZLER, Spector Bureau (Book Design)
Klara KALLSTRÖM, Thobias FÄLDT, 1:2:3 (Book Design)
Christopher Anderson
Katharina Roters
Émeric LHUISSET, Pierre ROUSTEAU (Book Design)
Nadav Kander, Will Self (text)
Karl Dammaschke (ed.), Kurt Baranowski (ed.)
Misha Pedan, Irina Sandomirskaia (text)
signed
Florian Ebner (ed.), Constanze Wicke (ed.)
Frederic Lezmi
Paul Almasy, Klaus Kleinschmidt (Ed.)
Donovan WYLIE
Donovan WYLIE
Mitch Epstein
Jerry Berndt, Maik Schlüter (ed., text, Felix Hoffmann (ed., text), Susanne Holschbach (text), Kathrin Peters (text)
Mitch Epstein, Stefan Berg (ed.), Christoph Schreier (ed.)
signed
Ralf-Peter Seippel (ed.)
Andreas Magdanz
Boris Mikhailov, Inka Schube (ed.)
Guy TILLIM
Carl DE KEYZER, John Lagae
Guy TILLIM
signed
Ralf-P. Seippel (Ed.)
Nadav Kander, Tappin GOFTON (Book Design)