Jean-Marc CAIMI, Valentina PICCINNI, Maria Teresa Salvazi (text)
Jean-Marc CAIMI, Valentina PICCINNI
Anna CABRERA, Angel ALBARRÁN, Amanda Renshaw (text)
Guido GUIDI, Jason FULFORD, Gregory HALPERn & Viviane SASSEN, Paul SCHIEK (Art Direction & Design) and Lester ROSSO
Kristine POTTER, Stanley Wolukau-Wanambwa (afterword)
Sabine WEISS, Emmanuelle Kouchner (ed.), Karolina Ziebinska-Lewandowska (text), Coline AGUETTAZ (Graphic Conception)
Jitka HANZLOVÁ, Barbara Hofmann-Johnson (text), Susanne Pfleger (text)
Andrea MODICA, Teresa PIARDI (Book Design)
Amy FRIEND, Laura Serani (ed.), Gianni GIULIANELLI (Book Design)
Annika Karlsson RIXON, Mara Lee (text)
Russet Lederman (ed.), Olga Yatskevich (ed.), Michael Lang (ed.), Miyako ISHIUCHI (essay), Kristen Lubben (essay), Valentina Abenavoli (essay), Laura COOMBS (Book Design)
Miyako ISHIUCHI
Katherine Oktober MATTHEWS
signed
Mary FREY, Tim Carpenter (text)
Juergen TELLER (photos), Ute und Werner MAHLER (photos), Pari DUKOVIC (photos), Brigitte LACOMBE (photos), Paolo PELLEGRIN (photos), Schaubühne Berlin (ed.), Christoph Amend (text), Thomas Ostermeier (text), Joseph Pearson (text), Dirk Peitz (text), Ingo Taubho, Pascal SCHÖNEGG (Book Design)
Agata GRZYBOWSKA (photos, edit, interviews), Grzegorz Kosmale (photo ed.), Aleksandra Szymczyk (photo & text ed.), Anna Theiss (photo ed.), Aneta KOWALCZYK (Book Design, photo ed.)
signed
Silke HELMERDIG (photos, essay)
Edith Maria BALK
Ursula SCHULZ-DORNBURG
Hans-Michael Koetzle (ed., text)
Hans-Michael Koetzle (ed., text)
Julie GLASSBERG
Olga KRAVETS, Maria MORINA & Oksana YUSHKO
Wendy MARIJNISSEN (photos, design), Gerard LEYSEN (Book Design)
signed
Nina KORHONEN, Göran Sommardal (text), Patric LEO (Book Design)
signed
Hank O'Neal (ed.)
Evelyn HOFER, Andreas Pauly (ed.), Sabine Schmid (ed.), John Haskell (essay)
Sina NIEMEYER, Eva KUNZ (Book Design)
Bernd und Hilla BECHER, Karl BLOSSFELDT, August SANDER, Karl PAWEK, Evelyn RICHTER, Rudolf SCHÄFER, Sarah E. James (ed.)
Annette HAUSCHILD, Nadine Barth (ed.), Julia WAGNER, grafikanstalt (Book Design)
Vanessa WINSHIP, David Chandler (essay)
Paula BRONSTEIN, Christina Lamb (essay), Kim Barker (foreword)
signed
Tereza ZELENKOVA
Sara W. WINSTON, Ani Katz (short story)
Ulrike CRESPO, Halldór Guðmundsson (text), Matthias Wagner K. (text), Harald PRIDGAR (Book Design)
Ulrike CRESPO, Alissa Walser (text), Harald PRIDGAR (Book Design)
Lotte JACOBI, Otto Steinert (ed., curator, foreword, cover picture), Ute Eskildsen (ed., curator), Hellmuth Karasek (text), Inge OSSWALD (Book Design)
Beaumont & Nancy Newhall (ed., text, design), T.E. MERGENDAHL Jr. (Book Design), BEVANS, MARKS & BARROW (Jacket Design)
Susan LIPPER
Susan MEISELAS, Marta Gili (foreword), Carles Guerra (forword, text), Ariella Azoulay (text), Eduardo Cadava (text), Marianne Hirsch (text), Kristen Lubben (text), Isin Önol (text), Pia Viewing (text)
Stanley GREENE (photos, text), Danny Wilcox FRAZIER (phortos, text), Alan CHIN (photos, text), Carlos Javier ORTIZ (photos, text), Donna, Leah Bendavid-Val (ed.)
Margaret BOURKE-WHITE, Oliva Maria Rubio (text), Sean M. Quimby
Jungjin LEE
Marianne STROBL, Photoinstitut Bonartes/Fotosammlung Albertina (ed.), Ulrike Matzer (text)
Anna Koppitz (photos), Photoinstitut Bonartes/Fotosammlung Albertina (ed.), Magdalena Vukovic (text), Elke Fuchs (text), Gesine Gerhard (text), Martha Stutteregger (Book Design)
Esther HOVERS, Sophie Wright (text), Hans GREMMEN (Book Design)
Nina BERMAN, Michael Shaw (afterword)
Nina BERMAN, Kimberly Stevens (text, drawings), Teun VAN DER HEIJDEN (Book Design)
signed
Nina BERMAN, Verlyn Klinkenborg (essay)
Sophie RISTELHUEBER, Jeffrey Ladd (ed., text), Marc Mayer (text)
Ilse BING, Grete STERN, Ellen AUERBACH, Antonia Lerch (dir.)
Katja STUKE, Oliver Sieber
signed
Juliane HERRMANN (photos, text), Yasha Beresiner (text), James Anderson (text), Emmy VAN THIEL (Book Design)
signed
Saskia AUKEMA, Prof. Annelies Moore (afterword), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Claudia JAGUARIBE, Gabriela CASTRO/Gustavo MARCHETTI/ Paulo André CHAGAS/ Stephanie Y. SHU (Book Design)
signed
Jungjin LEE
Annelies DE MEY (photos, design), Jurgen MAELFEYT (Book Design)
Donna Gustafson (ed., text), Andrés Mario Zervigón (ed., text), S. M. Miller (text), J. Tulovsky (text) 
William A. Ewing (ed., text), Barbara P. Hitchcock (ed., text), D. G. Douglas (text), G. Van Zante (text), R. Reuter (text), Ch. Bonanos (text), T. Brandow (text), P. Buse (text), D. Jelonnek (text)
Rudolf HOLTAPPEL, Bernd und Hilla BECHER, Joachim BROHM, Jitka HANZLOVÁ, Stiftung Situation Kunst (ed.), Silke von Berswordt-Wallrabe (text), Maria Spiegel (text,) Heinz Liesbrock (text), Irina Lammert, Saskia Helena KRUSE (Book Design)
Özlem ALTIN, Reinhard Braun (ed.)
Ursula ARNOLD, Arno FISCHER, Evelyn RICHTER, Jeanette Stoschek (ed.), Patricia Werner (ed.)
Tsar FEDORSKY (photos, text)
Paola DE PIETRI
Margaret COURTNEY-CLARKE
Christoph Schaden (ed., text), LVR-Landesmuseum Bonn, Adelheid Komenda (text), Gerald Schröder (text), Mona Schubert (text), Peter KRÜLL (Buchgestaltung)
Barbara KLEMM, Andreas Rossmann
Barbara KLEMM, Andreas Rossmann (text)
Lisa ELIMALEH, Anne McCrary Sullivan (text, poem)
signed
Walter Moser (ed.), Klaus Albrecht Schröder (vorwort)
The Aftermath Project, Sara Terry (preface), Clare Cavanagh (essay), Wislawa Szymborska (poem), Teun VAN DER HEIJDEN (Book Design)
Rebecca TOPAKIAN
signed
Sandrine LOPEZ (photos, design)
signed
Léa HABOURDIN (photos, ed.), Gustavo Alemán (ed.), Jorge Fernández PUEBLA (Book Design)
signed
Laia ABRIL, Ramon PEZ (Book Design)
Margot WALLARD, Greger Ulf NILSON (Book Design)
signed
Bertien VAN MANEN, Stephen Gill (ed.)
Kunstmuseum Wolfsburg (ed.), Antonín Dufek (text), Björn Egging (text), Ivo Kranzfelder (text), Ulrich Pohlmann (text), Bernd Stiegler (text)
Margaret M. DE LANGE, Fruitmachine (Book Design)
signed
Nina KORHONEN, Gösta Fleming (ed.), Agneta Klingspor (text)
signed
Annie LEIBOWITZ (photos, text), Alexandra Fuller (text), Martina Tichy (translations)
Anton Lepashov (ed., book design), Nadya Sheremetova (curator)
Rineke DIJKSTRA, Louise Wolthers (ed., text), Dragana Vujancovic Östlind (ed., text), Jennifer Blessing (text), Rudi Fuchs (text), Hans den Hartog Jager (text)
Annika Thörn Legzdins (photos, text), Johan Hedbäck (text), Linnéa CARLSON (Book Design)
signed
Christina OTTOSON ÖYGARDEN, Linda Boström Knausgard (text, poems), Patric LEO (Book Design)
Sissa MICHELI (photos, text), Katarina SCHILDGEN & Paul GASSER (Book Design)
Rachel MORÓN, Melanie VAN DER LINDE (Book Design)
signed
Axel Völcker (ed.), Julia Boek (ed., text), Enno Kaufhold (text)
Yvette SILJA (photos, design), Charlotte Lindenberg (text), Annekathrin Müller (text), Harald PRIDGAR (Book Design)
Milli BAU, Julica Norouzi (ed.), Susann STEFANZIEN (Book Design)
Zoe STRAUSS
Carolyn DRAKE, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Ekaterina VASILYEVA (photos, design)
Eva SAUKANE, Janne RIIKONEN (Book Design)
signed
Rita PUIG-SERRA COSTA, Dani PUJALTE, AFFAIRE Projects (Book Design)
signed
Marine LANIER, Emmanuelle Pagano (text)
Sakiko NOMURA, Satoshi MACHIGUCHI (Book Design)
signed
Masako TOMIYA, Bureau KAYSER (Book Design),Cover artwork: Satsuki SHIBUYA
Ruth VAN BEEK
signed
Viviane SASSEN, Maria Barnas (poem)
Helen LEVITT, Thomas Zander (ed.), Marvin Hoshino (ed.), David Campany (foreword)
Ursula SCHULZ-DOMBURG, Hartwig Fischer (text)
Lynn ALLEVA LILLEY, Jane Hirshfield (poem), Samih al-Qasim (poem)
signed
Walther Collection (ed.), Daniela Baumann (ed.), Joshua Chuang (ed.), Oluremi C. Onabanjo (ed.)
Graciela ITURBIDE
Chloe SELLS
Nadine SCHLIEPER, Robert PUFLEB
Max BAUMANN, Kurt BUCHWALD, Marianne BRESLAUER, Tim GIDAL, Thomas HOEPKER, Sven JOHNE, Robert PETSCHOW, Hans PIELER, Wolf LÜTZEN, Ev, Ulrich Domröse (ed.)
Vicki TOPAZ, Gilles Boussard (text), Doreen Schmid (text)
Thom & Beth ATKINSON, David Chandler (afterword)
Junpei UEDA, Eva KUNZ (Book Design)
signed
Katja STUKE, Oliver SIEBER, BöhmKobayashi (Book Design)
signed
Bernd & Hilla BECHER, Andreas GURSKY, Candida HÖFER, Axel HÜTTE, Sebastian RUFF, SASSE, Thomas STRUTH, Martin Engler (ed., text), A. Alberro (text), J. Baumann (text), Ph. Demandt (text), St. Siegel (text)
Wiktoria WOJCIECHOWSKA
Laura EL-TANTAWY, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Elina BROTHERUS, Nanna HÄNNINEN, Maarit HOHTERI, Wilma HURSKAINEN, Tiina ITKONEN, Ulla JOKISALO, Aino KANNISTO, Sanna KANNISTO, Sandra, Timothy Persons (ed.), Andrea Holzherr (text), Claudia STEIN (Book Design), Margarethe HAUSSTÄTTER (Book Design)
Diane ARBUS, Lee FRIEDLANDER, Garry WINOGRAND, Sarah Hermanson Meister (ed.), Max Kozloff (text)
Awoiska VAN DER MOLEN, Arjen Mulder (text), Hans GREMMEN (Book Design)
Charlotte DUMAS, Eric Himmel (text, interview), Stacey James Clarkson (text)
Esther HESSING, Sophieke Thurmer (text), Rob VAN HOESEL & Carel FRANSEN (Book Design)
Nina KORHONEN, Marie Lundquist (text), Patrick LEO (Book Design)
signed
Kicki LUNDGREN, Susan Parr (text), Gösta FLEMMING (Book Design)
signed
Sarah SCHÖNFELD, Matthias Harder (text), Alexander Klose (text), Jeannie Moser (text), Christina Vagt (text), Anna Zett (text), Anja LUTZ (Book Design)
Robert ADAMS, Diane ARBUS, Harry CALLAHAN, William EGGLESTON, Walker EVANS, Robert FRANK, Lee FRIEDLANDER, Stephen SHORE, Jeffrey Fraenkel (ed., intro), Frish Brandt (ed.), Katy HOMANS (Book Design)
Charlotte DUMAS
Gottfired BALTUS, Carolin SCHÜTEN, Uta BIEL, Thomas HEBLER, Piotr SARAD, Gerd FINGER, Philipp Aufzug, Chorweiler Stadtteilzeitung (ed.), Kröpelin (ed.) Carolin Schüten (photo ed.), Thomas HEBLER (Book Design)
Dorothea LANGE, Robert Coles (essay), Therese Heyman (afterword)
Sibylle BERGEMANN, Renate Schubert (ed.), Franziska Schmidt (ed.), Betty Fink (ed.)
Sibylle BERGEMANN, Frieda von Wild (ed.), Lily von Wild (ed.), Loock Galerie (ed.), Ingo Taubhorn (text), Jutta Voigt (text), Sonia Voss (text), mischen, Fabian LEFEMANN (Book Design)
Hermann AHRENS, Harald BUSCH, Eugen COUBILLIER, Wanda v. DEBSCHITZ-KUNOWSKI, Hans FINSLER, Elisabeth FRITZE, R. GERLING, Arvid GUTSCHOW,, Karl Robert Langewiesche (orig.ed.) / Albertina Wien (ed.), Eugen Diesel (preface), Hans-Curt Köster (ed.), Franz-Xaver Dr. Schlegel (essay)
Maria SEWCZ, Inka Schube (ed.)
Mila TESHAIEVA, Marcus Lenz (text), Laura KLIMAITE (Book Design)
signed
Mila TESHAIEVA, Marcus Lenz (text), Laura KLIMAITE (Book Design)
signed
Michael SCHMIDT, Wolfgang ELEMS, Ursula KELM, Ulrich GÖRLICH, Gundula SCHULZE ELDOWY, Florian Ebner (ed., text) , Felix Hoffmann (ed., text), Inka Schube (ed., text) Thomas Weski (ed., text), Ute Eskildsen (text), Carolin Förster (text), Christine Frisinghelli (text), Virginia Heckert (text), Klaus Honnef (text), Jörg
Margaret BOURKE-WHITE, CHARGESHEIMER, Hermann CLAASEN, Walter DICK, Theo FELTEN, Ruth HALLENSLEBEN, Willy VAN HEEKERN, Paul W. J, Reinhard Matz (ed.), Wolfgang Vollmer (ed.), Historische Gesellschaft Köln e.V. (ed.)
Laia ABRIL
signed
Lisa Diandra KRUEGER
Laura VAN SEVEREN, Rob VAN HOESEL (Book Design)
Virginie REBETEZ, Delphine Bedel (ed) Fréderique Destribats (text), Simon Karlstetter (text), Elisa Rusca (text), Chi-Long TRIEU (Book Design)
signed
Xiaoxiao XU, Gover Meit (preface), Rosei Heinrich (ed.), Rob VAN HOESEL & Carel FRANSEN (Book Design)
Katrien DE BLAUWER (photos), Danny Clay (music), Taylor Deupree (master)
Hannah MODIGH, Patric LEO (Book Design)
signed
Maryam ZANDI, Hossein FILIZADEH (Biook Design)
Benedetta GROßRUBATSCHER, Kai-Olaf HESSE (Book design)
Robert Knoth & Antoinette De Jong, Iris Sikking / Paradox (ed.), Jeroen KUMMER & Arthur HERRMAN (Book Design)
signed
Martina Hoogland Ivanow, Estelle Af Malmbort (text), SANDBERG & TIMONEN (Book Design)
Jitka HANZLOVÁ
Claudia HEINERMANN, Sonya Winterberg (text), W. Freiherr von Stetten (preface), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Deanna TEMPLETON, Ed TEMPLETON (foreword), Stijn Huijts (intro)
signed
Sofie KNIJFF, Angela LIDDERDALE (Book Design)
Katja STUKE, Hans GREMMEN (Book Design)
signed
Jenny ROVA, Alexandra BRUNS (Book Design)
Elena ANOSOVA
Liudmila Zinchenko, Natalia EREMINA (Book Design)
Irina ROZOVSKY
signed
Klara KALLSTRÖM, Thobias FÄLDT, 1:2:3 (Book Design)
Matsutani Tomomi, Takeshi NAKAMURA (Book Design)
Masumi Kura, Michiko Kasahara (essay), Koichi HARA (Book Design)
Carolyn DRAKE, Nurmuhemmet Yasin (text), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Raban Ruddigkeit (ed.), Lars Harmsen (ed.),Oliver Seltmann (ed.), Boris KAHL (Book Design)
Henri CARTIER-BRESSON, CHARGESHEIMER, Rainer GAERTNER, Heinz HELD, Franz HUBMANN, Barbara KLEMM, Celia KÖRBER-LEUPOLD, Robert LEBECK,, Reinhard Matz (ed.), Wolfgang Vollmer (ed.)
Diane VINCENT, Paul GAFFNEY & Diane VINCENT (Book Design)
signed
CHARGESHEIMER, Deanne & Ed TEMPLETON, David Alan HARVEY, Ed VAN DER ELSKEN, Susan MEISELAS, Daido MORIYAMA, Stephen SHORE, Crist
Kate NOLAN, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Katharina Roters
Laia ABRIL
signed
Letizia BATTAGLIA, Franco Zecchin (text), Marco Delogu (ed.)
Mary Ellen MARK
Teresa ENG
Emily Andersen
Diane ARBUS, Ruth-Marion BARUCH, Jerry BERNDT, Bruce DAVIDSON, Robert FRANK, Lee FRIEDLANDER, Danny LYON, Gary WINOGRAND, Ernest WITHE, Andy Grundberg (ed.), Diane Arbus (text), Deborah Klochko (text)
Bernd und Hilla BECHER, Boris BECKER, Laurenz BERGES, Wendelin BOTTLÄNDER, Andi BRENNER, Miles COOLIDGE, Volker DÖHNE, Elger ESSER, Claudia FÄH, Werner Lippert (ed.) Christoph Schaden (ed.), Maren Polte (text), Gerald Schröder (text) und Jeffrey Ladd (text)
Tamiko NISHIMURA, Ito SHINICHI (Book Design)
Ulrike CRESPO, Artur Bcker (text), Harald PRIDGAR (Book Design)
Tamiko NISHIMURA, Hirashima Akihiko (text)
Verónica FIEIRAS
Diana SCHERER, Willem VAN ZOETENDAAL (Book Design)
Diana SCHERER (photos, design), Menno Wigman (foreword & poems), Willem VAN ZOETENDAAL (Book Design)
signed
Hans-Michael Koetzle (ed.)
Ute BEHREND
signed
Zofia RYDET, Zofia Rydet Foundation (ed.), Wojciech ZAMECZNIK (Book Design)
Asako NARAHASHI, Kazunori HATTORI (Book Design)
signed
Katharina HESSE, Lara Day
signed
Cristina NUNEZ
Elina BROTHERUS
Candida Höfer, Wulf Kirsten (text), Gerda Wendermann (text)
Jessica BACKHAUS, Jean-Christophe Ammann (text), Elisabeth Biondi (text)
Cuny JANSSEN, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
signed
Jitka HANZLOVÁ, Gertrud Peters (Co-Author)
Jitka HANZLOVÁ, Isabel Tejeda (ed.)
Susan MEISELAS
Heidi Specker, Jennifer Allen (text), Inka Schube (text), Hans Ulrich Obrist (interview)
Abisag TÜLLMANN, Martha Caspers (text), Kristina Lowis (text), Ulrike May (text), Monika Haas (text), Barbara Lauterbach (text), Katharina Sykora (text)
Andreas BÖHRNIG, Nicola MEITZNER, Elisabeth NEUDÖRFL, Valentina SEIDEL, Heidi SPECKER, Joachim BROHM (ed.), Michael Mauracher (ed.), Rainer Iglar (ed.), Miriam Paeslack (text), Janine THALER (Book Design)
Susan DERGES, Martin Barnes (ed.)
Sibylle BERGEMANN, Arno Fischer (ed.), Bernd Heise (ed.), Frieda von Wild (ed.)
Nan Goldin, James Crump (ed.)
Sibylle BERGEMANN, Ute & Werner MAHLER, Harald HAUSWALD, Maurice WEISS, Ostkreuz Agentur (ed.), Marcus Jauer (text), Wolfgang Kil (text), NARIOSKA (Book Design)
Lois Conner, Toshiya (Toshi) MASUDA (Book Design)
Jitka HANZLOVÁ, Terézia Mora (text)
Viviane SASSEN, Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Sonja BRAAS, Stefan Berg (ed.), Diana Edkins (ed.), Felix KUNKLER (Book Design)
Karianne Bueno (photos, design), NOVAK (Book Design)
Karianne Bueno, NOVAK (Book Design)
Tamar Garb (ed.), David GOLDBLATT, Santu MOFOKENG, Guy TILLIM, Pieter HUGO, Zwelethu METHETHWA, Berni SEARLE, Jodi BIEBER, Terry KURGAN, Zanele MUHOLI,
Okwui Enwezor (ed.), Colin Richard (essay)
Okwui Enwezor (ed.), Seydou KEITA, Malick SIDIBÉ, J.D. Okhai OJEIKERE, Rotimi FANI-KAYODE, Santu MOFOKENG, August SANDER, Bernd und Hilla BECHER
Vanessa WINSHIP
Dayanita SINGH
Annette Kicken (ed.), Rudolf Kicken (ed.), Simone Förster (ed.)
Christian Caujolle (text), Marc Feustel (ed.), Anders Petersen (Illustrator)
Nina POPPE
Nina POPPE
Bertien VAN MANEN, Stephen Gill (ed.)
signed
Terri WEIFENBACH
signed
Helen LEVITT, Walker Evans (text)
Jungjin LEE, Vicki Goldberg (ed.), Eugenia Parry (essay)
Ursula Jernberg, Barbara HENNEQUIN (Book Design)
signed
Trine Søndergaard (Sondergaard), Nicolai Howalt, Rasmus KOCH (Book Design)
signed
Trine SøNDERGAARD (SONDERGAARD)
signed
Trine SøNDERGAARD (SONDERGAARD), Winther Grafik (Book Design)
Andrea DIEFENBACH
Andrea DIEFENBACH
Hans-Michael Koetzle (ed.)
Hans CITROEN, Barbara STARZYNSKA, Kathrien VAN DER EERDEN (Book Design)
Hans Citroen, Barbara Starszynska, Kathrien VAN DER VEERDEN (Book Design)
Pepa HRISTOVA, F.C. Gundlach (ed.), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Stephanie STEINKOPF (photos, design), Jens Thomas (text), Maria ROEWER (Book Design)
signed
Sibylle FENDT, Zoltán Jókay (texts), Julia-Sophie KUON (Book Design)
signed
Walker EVANS, Dorothea LANGE, Arthur ROTHSTEIN, Jack DELANO, Gordon PARKS, Gilles Mora (ed.), Beverly W. Brannan (ed.)
Hannah DARABI
signed
Bertien VAN MANEN
Thomas RUFF, Bernd & Hilla BECHER, Andreas GURSKI, Beat STREULI, David Octavius HILL, August SANDER, MAN RAY, Peter KEETMAN, Robert FRA, Ute Eskildsen (ed.)
Juliet Hacking (ed.)
Lieko Shiga, Daishiro MORI (Book Design)
signed
Valentina ABENAVOLI, Alex BOCCHETTO
Vivian MAIER, John Maloof (ed.), Geoff Dyer (ed.)
Vivian MAIER, John Maloof (ed.), Geoff Dyer (ed.)
Oliver Seltmann (ed.)
Melissa CATANESE
Helena SCHÄTZLE
Arianna ARCARA, Luca Santese
Keiko NOMURA
signed
Katinka GOLDBERG
Hannah MODIGH, Billy Edd Wheeler (forword), Johan LINDBERG (Book Design)
Ulrike LIENBACHER
Sophie CALLE
Gabriele HARHOFF
Jan BRYKCZYNSKI, Michal LUCZAK, Rafal MILACH, Adam PANCZUK, Agnieszka RAYSS (= Fotografen-Kollektiv SPUTNIK), Copernicus Science Centre (ed.), Krzysztof Koehler (text), Dawid Bienkowski (text), Michal Walczak (text), Zuza Rudzka (text), K, Ania NALECKA / TBD (Book Design)
Jan BRYKCZYNSKI, Manca JUVAN, Andrei LIANKEVICH, Justyna MIELNIKIEWICZ, Rafal MILACH, Adam PANCZUK, Agnieszka RAYSS (= Fotografen-Ko, Victor Martinovich (text), Ania NALECKA / TBD (Book Design)
Véronique BESNARD
signed
Elke aus dem Moore (ed.), Inka Schube (text), Hans-Werner HOLLWARTH (Book Design)
Nelli PALOMÄKI, Mikko VARAKAS (book design)
Viviane SASSEN, Maria Barnas (poems)
signed