Eva MEIJER, Stichting De Best Verzorgde Boeken (ed.), Ruud de Wild (Book Manifesto), Yolanda Huntelaar (judges' report), Rob VAN HOESEL (Book Design)
Rob BECKER (photos, text), Lars Boering (intro), BEELDVERHAAL (Book Dseign)
Joonas AHLAVA, Joakim ESKILDSEN, Miklos GAAL, Veli GRANÖ, Ilkka HALSO, Nanna HÄNNINEN, Maarit HOHTERI, Tiina ITKONEN, Ulla JOKISALO, Ja
Martin Dammann (ed., text), Harald Welzer (text)
Timothy Persons (ed., text), Asia Zak Persons (ed.),, Grey Crawford (text), Antje-Britt Mählmann (text), Timothy Persons (text), FULL METAL JACKET (Book Design)
Alfred EISENSTAEDT, Hugo ERFURTH, Hans FINSLER, Hannes Maria FLACH, Lotte JACOBI, Paul W. JOHN, Kurt KRANZ, Werner MANTZ, Martin MUNKAC, LVR Landesmuseum Bonn (ed.), L. Altringer (text), J. Bove (text), A. Komenda (text), S. Lux (text), F.Mecklenburg (text), G.Möli
David GOLDBLATT, Karolina Ziebinska-Lewandowska (ed., text), Ivor Powell (text)
Laia ABRIL, Djeneba ADUAYOM, Emmanuelle ANDRIANJAFY, Mandy BARKER, Evelyn BENCICOVA, Xià BOQIÀN, Julia BORISSOVA, Gohar DASHTI, Femke, Katherine Oktober Matthews (ed., text), Jos SCHOONIS (Blook Design)
Matthias Messmer (ed., text), Hsin-Mei Chuang (ed., text), Vera REIFLER, Basel + Marjeta MORINC, Zürich (Book Design)
Dona ABBOUD, Christoph BANGERT, Adam BROOMBERG &B Oliver CHANARIN, Edmund CLARK, Geert VAN KESTEREN, Tim HETHERINGTON, Donovan WYLIE, Karen Fromm (ed.), Sophia Greiff (ed.), Anna Stemmler (ed.)
Lee MILLER, Catherine LEROY,Susan MEISELAS, Anja NIEDRINGHAUS, Carolyn COLE, Françoise DEMULDER, Christine SPENGLER, Gerda TARO, Anne-Marie Beckmann (ed.), Felicity Korn (ed.)
Hannah DARABI (ed., text), Chowra Makaremi (text), Fabian BREMER + Pascal STORZ (Book Design)
Michael ACKERMAN (photos, ed.), Morten ANDERSEN, Thorsten KIRCHHOFF (photos, ed., design), Peer KUGLER (photos, ed., text), André LÜTZEN, Adam Cohen (text)
Magdalena Droste (ed.), Bauhaus-Archiv Berlin
Nobuyoshi ARAKI, Ken DOMON, Masahisa FUKASE, Naoya HATEKAYAMA, HIROMIX, Takashi HOMMA, Eikoh HOSOE, Hiroki INOUE, Miyako ISHIUCHi, Izima K, Lena Fritsch (ed., text), Sarah BORIS (Book Design)
Ellen AUERBACH, Herbert BAYER, Hans BELLMER, Eva BESNYO, Marianne BRANDT, Frantisek DRTIKOL, Max ERNST, John HEARTFIELD, Hannah, Matthew S. Witkovsky (ed., text), Peter demetz (text),
Martin PARR, Harry GRUYAERT, Abbas ATTAR, Deanna TEMPLETON, Jacques-Herni LARTIGUE,e Slim AARON, Francis Hodgson (ed., text)
Shoair Mavlian (ed., text), Simon Baker (text)
Ansel ADAMS, Robert ADAMSON, Eugène ATGET, Julia Margaret CAMERON, Henri CARTIER-BRESSON, Peter Henry EMERSON, Walker EVANS, Alexander, Beaumont & Nancy Newhall (ed., text, design), T.E. MERGENDAHL Jr. (Book Design), BEVANS, MARKS & BARROW (Jacket Design)
Jananne AL-ANI, Luc DELAHAYE, Harun FAROCKI, An-My Lê, Paola DE PIETRI, Walid RAAD, Jo RACTLIFFE, Till ROESKENS, Eyal WEIZMAN, Donovan W, Diane Dufour (ed.), Jean-Yves Jouannais (ed.)
Larry BURROWS, Robert CAPA, Roger FENTON, Lewis HINE, Frank HURLEY, Mary Ellen MARK, James NACHTWEY, Sebastião SALGADO, Reuel Golden (ed.), SMITH (Book Design)
Max Siedentopf (ed.)
Dmitry DEBANOV, Vladimir GRIUNTAL, Boris IGNATOVICH, Alexander KHLEBNUKOV, Yeleazar LANGMAN, Alexander RODCHENKO, Georgy PETRUSOV, Manfred Heiting (ed.), Mikhael KARASIK (text, Book Design)
Berenice ABBOTT, Max ALPERT, William CASTELLANA, Walker EVANS, Larry FINK, LaToya Ruby FRAZIER, Lewis HINE, Boris IGNATOVICH, Dorothea LA, Donna Gustafson (ed., text), Andrés Mario Zervigón (ed., text), S.M. Miller (text), J. Tulovsky (text) 
John BALDESSARI, Kunstmuseum Bonn (ed.), Stefan Gronert (ed., text), Christina Végh (text), John C. Welchmann (text), Yvonne QIRMBACH (Book Design)
Heimrad Heimrad BÄCKER, Gottfried BECHTOLD, Norbert BRUNNER & Michael SCHUSTER, Heinz CIBULKA, Peter DRESSLER, VALIE EXPORT, Johannes FA, Walter Moser (ed.), Klaus Albrecht Schröder (vorwort)
Alexey BOGOLEPOV, Margo OVCHARENKO, Irina IVANNIKOVA, Anastasia TSAYDER, Igor SAMOLET, Olya IVANOVA, Irina YULIEVA, Irina ZADOROZHNAIA,, Nadya Sheremetova (curator), Anton Lepashov (ed., Book Design)
Bernd ARNOLD, Ute BEHREND, CHARGESHEIMER, Martin CLAAßEN, Walter DICK, Hans-Georg ESCH, Ruth HALLENSLEBEN, Heinz HELD, Benjamin KATZ,, Werner Schäfke (ed., text), Roman Heuberger (ed., text)
Robert ADAMS, BRASSAI, Edward BURTYNSKY, Alejandro CARTAGENA, Langdon CLAY, John DIVOLA, Robert DOISNEAU, William EGGLESTON, Elliott ER, Xavier Barral (ed., foreword), Philippe Séclier (foreword), Simon Baker (essay), Nancy W. Barr (essay), Clément Chéroux (essay), Marc D, Alain Bublex (chronology), Interviews with Alain Prost and Jean Todt
Larry SULTAN, Kunstmuseum Bonn (ed.), Lewis Baltz (text), Stephan Berg (text), Joshua Chang (text), Peter Geimer (text), Martin Germann (text), Stefan Gronert (text), Aless, Magnus NEUMEYER, Stijl (Book Design)
Jean ROUCH, Ed VAN DER ELSKEN, Robert LEBECK, Gilles PERESS, Malick SIDIBÉ, Seydou KEITA, David GOLDBLATT, Pieter HUGO, Viviane SASSE, Johannes Wohnseifer (ed.)
Yoshio WATANABE, Akira HOSHI, Hayao YOSHIKAWA, Shinichi KATO, Yasuo WAKUDA, Tetsuo KITAHARA, MORIYAMA Daido, KOJI Taki, Takuma NAKAHIRA, Manfred Heiting (ed.), Kaneko Ryuichi (text), Satomi (essay), Duncan Forbes (essay), Manfred Heiting (essay), Mitsuda Yuri (essay), Lizawa Kotaro (essay), Shirayama Mari (ess
Hiro TANAKA, Akiko ISOBE, Seungwoo YANG, Megumi OHGURI, Erina FUJIWARA, Tetsuya KUSU, Ikuru KUWAJIMA, Arata KATO, Koichi INO (Book Design)
signed
Kurt VONNEGUT, Luc DELAHAYE, Adam BROOMBERG & Oliver CHANARIN, Don McCULLIN, Toshio FUKADA, Simon NORFOLK, Matsumote EIJCHI, Jules AN, Simon Baker (ed.), Shoir Mavlian (ed.)
Jerome DELAY, Stanley GREENE, Leonce Raphael AGBODEJELOU, Ricardo CASES, Cristina DE MIDDEL, Joseph Gergel (text), Chimamanda Ngozi Adichie (text), Azu Nwagbogu (text), Marc Prüst (text), Sahara Group
Nina BERMAN, Peter BIALOBRZESKI, Guillaume BONN, Mikhael SUBOTZKY, Greg GIRARD, Chris ANDERSON, David CHANCELLOR, Anna SKLADMANN, Dan, Myles Little (ed.), Geoff Dyer (text), Julia WAGNER, grafikanstalt (Book Design)
Alistair Hicks (ed.), Timothy Persons (ed.), Lyle Rexer (ed.) & Cgristoph Tannert (ed.), Lyle FULL METAL JACKET (Book Design)
Mustafah ABDULAZIZ, Christopher AGOU, Peter VAN AGTMAEL, Richard ANSETT, Jessica BACKHAUS, Roger BALLEN, Eric William CARROLL, John CHEVI, Stephen McLaren (ed., text), Bryan Formhals (ed., text)
Elliott ERWITT, Kaushal PARIKH, Bruce GILDEN, Matt STUART, Maria PLOTNIKOVA, Lukas VASILIKOS, Blake ANDREWS, Nils JORGENSEN, Marc RIBOUD, David Gibson (ed.)
Taiji ARITA, Eikoh HOSOE, Daido MORIYAMA, Masatoshi NAITO, Hajime SAWATARI, Issei SUDA, Yoshihiro TATSUKI, Shuji TERAYAMA, Katsumi WAT, Akio Nagasawa (curator, foreword), Noi Sawaragi (text), Marc Feustel (text)
Günther FÖRG, Ed RUSCHA, Dieter Ronte (ed.)
David GOLDBLATT, Santu MOFOKENG, Guy TILLIM, Pieter HUGO, Zwelethu METHETHWA, Berni SEARLE, Jodi BIEBER, Terry KURGAN, Zanele MUHOLI,, Tamar Garb (ed.)
Okwui Enwezor (ed.), Colin Richard (essay)
Berenice ABBOTT, Ansel ADAMS, Manuel Alvarez BRAVO, Eugéne ATGET, Bernd & Hilla BECHER, Hans BELLMER, Aenne BIERMANN, Karl BLOSSFELDT, An, Rudolf und Annette Kicken (ed.), Simone Förster (ed.)
Antoine D'AGATA, Trent PARKE, Anders PETERSEN, Roger BALLEN, Jacob Aue SOBOL, Keizo KITAJIMA, Kim THUE, Marco VERNASCHI, Margaret M. DE, Christian Caujolle (text), Marc Feustel (ed.), Anders Petersen (Illustrator)
Walker EVANS, Dorothea LANGE, Arthur ROTHSTEIN, Jack DELANO, Gordon PARKS, Gilles Mora (ed.), Beverly W. Brannan (ed.)