Eva MEIJER, Stichting De Best Verzorgde Boeken (ed.), Ruud de Wild (Book Manifesto), Yolanda Huntelaar (judges' report), Rob VAN HOESEL (Book Design)
Monika Faber (ed., text), Hanna Schneck (ed., text), Erik Gornik (text), Kurt Kaindl (text), Markus Kristan (text), Astrid Mahler (text), Elisabeth Schmuttermeier (text), Simon Weber-Ung
Irma BOOM, John HEARTFIELD, MUYBRIDGE, Mathieu Lommen (ed.)
Dirk BRAECKMAN, Marcel BROODTHAERS, Dieter DE LATHAUWER, Bieke DEPOORTER, Gilbert FASTENAEKENS, Edmond FIERLANTS, Geert GOIRIS, Harry, Tamara Berghmans (ed., text)
Hannah DARABI (ed., text), Chowra Makaremi (text), Fabian BREMER + Pascal STORZ (Book Design)
Anders PETERSEN (interview), Greger Ulf NILSSON (interview), Klara KÄLLSTRÖM & Thobias FÄLDT (interview), Niclas Hasselblad Foundation (ed.), Östlind (ed., text), Editiorial team: Elsa Modin, Sara Walker, Louise Wolthers, Anneli Väisänen and, Greger Ulf NILSSON (Book Design), Jussi JOHANSSON (design assistant)
Laia Laia ABRIL, Ying ANG, Olivia ARTHUR, Sophie CALLE, Xiaoyi CHEN, Zoe CROGGON, Cristina DE MIDDEL, Laura EL-TANTAWY, Mary FREY, Ab, Russet Miyako Lederman (ed.), Olga Yatskevich (ed.), Michael Lang (ed.) Miyako ISHIUCHI (essay), Kristen Lubben (essay), Valentina Abenavoli (, Laura COOMBS (Book Design)
Kiyoshi SUZUKI, Machiel Botman (ed., text, design), Yoko Suzuki (text), Hans MIEDEMA (Book Design) with Ype van Gorkum, Marco Wiegers, Wim Melis, Olaf Veenstra and Machiel Botman
Walker EVANS, RISTELHUEBER, KILLIP, KLEIN, GOLDBLATT, WESSING, GRAHAM, TMEJ , BRODOVITCH, MOHOLY-NAGY, VAN DER ELSKEN, HELMER-PETERSE, Jeffrey Ladd (ed.)
Donigan CUMMING, Jeffrey Ladd (ed., text), Robert Enright (text)
Richard BILLINGHAM, Jeffrey Ladd (ed., text),, Charlotte Cotton (text)
Nobuyoshi ARAKI (photos, essay), Jeffrey Ladd (ed., text), Ivan Vartanian (text)
Keld HELMER-PETERSEN (photos, essay), Jeffrey Ladd (ed., text), Mette Sandbye (text)
Ed VAN DER ELSKEN (photos, essay), Jeffrey Ladd (ed., text), Frits Gierstberg (text)
Alexey Brodovitch / Brodowitsch, Jeffrey Ladd (ed., text), Kerry William Purcell (text), Edwin Denby (text)
Zdenek TMEJ, Jeffrey Ladd (ed., text), Vladimir Birgus (text), Alexandra Urbanova (translated origianl essay)
Koen WESSING, Jeffrey Ladd (ed., text), Pauline Terreehorst (text)
David GOLDBLATT (photos, introduction), Jeffrey Ladd (ed., text), Joanna Lehan (text)
Yutaka TAKANASHI, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (text), Gozo Yoshimasu (text)
Chris KILLIP, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (essay), John Berger (text), Sylvia Grant (text)
Chris KILLIP, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (essay), John Berger (text), Sylvia Grant (text)
Sophie RISTELHUEBER, Jeffrey Ladd (ed., text), Marc Mayer (text)
Eugene ATGET, Jeffrey Ladd (ed., text), Pierre Mac Orlan (essay), David Campany (essay)
Eugene ATGET, Jeffrey Ladd (ed., text), Pierre Mac Orlan (essay), David Campany (essay)
Dmitry DEBANOV, Vladimir GRIUNTAL, Boris IGNATOVICH, Alexander KHLEBNUKOV, Yeleazar LANGMAN, Alexander RODCHENKO, Georgy PETRUSOV, Manfred Heiting (ed.), Mikhael KARASIK (text, Book Design)
Olga Yatskevich (ed.), Russet Lederman (ed.) Matthew Carson (ed.), Michael Lang (ass.ed.), Luis Weinstein (essay), Joaquim Marcal F. de Andrade (essay), Ricardo BÁEZ (Book Design)
Josef / Joseph KOUDELKA, Clement Chreoux (ed.), Michel Frizot (text)
William KLEIN (photos, essay), Jeffrey Ladd (ed., text), Max Kozloff (text)
Moritz Neumüller (ed., text), Lesley A. Martin, Markus Schaden, Frederic Lezmi, Martin Parr, Horacio Fernández, Ryuichi Kaneko, Gerry Badger, Erik Kessels, Irene de Men, CCCB, Fundació Foto Colectania (ed.)
ABBAS, Antoine D'AGATA, Peter VAN AGTMAEL, Micha Bar AM, Christopher ANDERSON, Eve AENOLD, Olivia ARTHUR, Bruno BARBEY, Jonas BE, Fred Ritchin (ed., text), Carole Naggar (text)
Cecil BEATON, Berenice ABBOTT, WEEGEE, Henri-Cartier BRESSON; J.J. LANGUEPIN, Fred STEIN, Roy DECARAVA, William KLEIN, Jean-Pierre DAR, Horacio Fernández (ed.), César ÁVIA (Book Design)
Burcu Dogramaci (ed.), Désirée Düdder (ed.), Stefanie Dufhues (ed.), Maria Schindelegger (ed.), Anna Volz (ed.)
Jean ROUCH, Ed VAN DER ELSKEN, Robert LEBECK, Gilles PERESS, Malick SIDIBÉ, Seydou KEITA, David GOLDBLATT, Pieter HUGO, Viviane SASSE, Johannes Wohnseifer (ed.)
Eloi Gimeno (ed.), Horacio Fernández (text), Jon URIARTE (text), Cristina De Middel (text)
Mustafah ABDULAZIZ, Christopher AGOU, Peter VAN AGTMAEL, Richard ANSETT, Jessica BACKHAUS, Roger BALLEN, Eric William CARROLL, John CHEVI, Stephen McLaren (ed., text), Bryan Formhals (ed., text)
CHARGESHEIMER, Deanne & Ed TEMPLETON, David Alan HARVEY, Ed VAN DER ELSKEN, Susan MEISELAS, Daido MORIYAMA, Stephen SHORE, Crist
Martin PARR, Jeffrey Ladd (ed., text), Michael Fish (ed.), Thomas Weski (essay), Peter Turner (text)
Martin PARR (ed.), Gerry BADGER (ed.)
Martin PARR (ed.), Gerry Badger (ed.)
Martin PARR (ed.), Gerry Badger (ed.)
Dirk ALVERMANN, Enrique BOSTELMANN, Paolo GASPARINI, Kitai KAZUO, Paolo MATTIOLI & Anna CANDIANI, Martin PARR (ed.), Gerry Badger (text), Ricardo Martínez Vásquez, Christian Peranzzone, Abdoulaye Konate (introduction)
Frits Gierstberg (ed.), Rik Suermondt (ed.)
Horacio Fernandez (ed.)
Hans-Michael Koetzle (ed.)
Christian BORCHERT, CHARGESHEIMER, Leonard FREED, George HASHIGUCHI, Will McBRIDE, Dirk REINARTZ, Albert RENGER-PATZSCH, Heinrich RIEBESEH, Manfred Heiting (ed.), Thomas Wiegand (text)
Manfred Heiting (ed.), Roland Jaeger (text)
Karl BLOSSFELDT, Heinrich HAUSER, Heinrich HOFFMANN, Emil Otto HOPPÉ, Albert RENGER-PATZSCH, Paul WOLFF, László MOHOLY-NAGY, Erich SA, Manfred Heiting (ed., text), Thomas Wiegand (text), Ute Brüning (text), Sebastian Fitzner (text), Janos Frecot(text), Thomas Friedrich (, Roland Jaeger (text), Enno Kaufhold (text), Hanna Koch (text), Dorothea Peters text), Patrick Rössler (text), Rolf Sachsse (text), Rain
Günther FÖRG, Ed RUSCHA, Dieter Ronte (ed.)
Ed VAN DER ELSKEN, Tamara Berghmans (ed.), Vincent Marcilhacy (ed.)
Nobuyoshi ARAKI, Ken DOMON, Masahisa FUKASE, Shigeo GOCHO, Graphic Shudan, Hiroshi HAMAYA, Eikoh HOSOE, Kenji ICHIGURO, Tetsuya ICHIMURA,, Ivan Vartanian (ed.), Ryuichi Kaneko (essay), Rita JULES + Miko McGINTY (Book Design)
Ed RUSCHA, Jenny Brouws (ed.), Jenny Burton (ed.), Hermann Zschiegner (ed.)
Reinhold Mißelbeck (ed.)
Boris MIKHAILOV, Inka Schube (ed.), Hans Werner HOLZWARTH (Book Design)
Krass CLEMENT, Jeffrey Ladd (ed.), Rune Gade (essay)
Erik KESSELS (ed.), Paul Kooiker (ed.)