Andr#es Orjuela (ed.), Verónica FIEIRAS (Book Design)
Lorenzo CASTORE (photos, text), Wojciech Nowicki (text), Nathanael REULING and Eloi GIMENO (Book Design)
signed
Wendy MARIJNISSEN (photos, design), Gerard LEYSEN (Book Design)
signed
Martin ERRICHIELLO & Filippo MENICHETTI, Vittorio Iervese (text), Marcello Anselmo (text), Nicholas POLLI (Book Design)
Adolphe BRAUN, Ulrich Pohlmann (Hrsg.), text, Paul Mellenthin (Hrsg., text), Franziska Kunze, Jan von Bevern (text), Aziza Gril-Mariotte (text), Christian Kempf (text), Dorothea Peters (text), Marie Robert (text), Bernd Stiegl
Julius NEUBRONNER & his pigeons, Nicoló Degiorgis (ed.), Audrey Solomon (ed.), Joan Fontcuberta (essay)
Erik KESSELS, Francesco Zanot (ed., essay), Hans Aarsman (text), Simon Baker (ed., text), Sandra Phillips (ed.), text)
Sylvie Meunier (ed.), Patrick Tourneboeuf (ed.)
Laia ABRIL, Ramon PEZ (Book Design)
Anton Roland LAUB, Sonia Voss (ed., text), Lotte Laub (text)
Christina OTTOSON ÖYGARDEN, Linda Boström Knausgard (text, poems)
Ruth VAN BEEK
signed
Geraldo DE BARROS, Vanessa Barbara (text), Atelier PENTAGON / Vanessa GOETZ & Guillaume ALLARD (Book Design)
Alessandro PERINI (ed., text), Nicholas Comino (afterword), Austin Smith (text),, Hajime Kimura (japaese translation)
signed
Piotr UKLANSKI, Hanna WILLIAMSON-KOLLER (Book Design)
Jean-Marie Donat Collection, Jacinto Lageira (post face)
Harvey BENGE
signed
Pawel SZYPULSKI, Pilar ROJO (Book Design)
Clemens FANTUR, Studio LINDHORST-EMME (Book Design)
Arne REIMER, Ulf Erdmann Ziegler (essay), Nicola REITER (Book Design)
Kalev ERICKSON, Ed Jones (text), Timothy Prus (text)
Gottfired BALTUS, Carolin SCHÜTEN, Uta BIEL, Thomas HEBLER, Piotr SARAD, Gerd FINGER, Philipp Aufzug, Chorweiler Stadtteilzeitung (ed.), Kröpelin (ed.) Carolin Schüten (photo ed.), Thomas HEBLER (Book Design)
Guilherme Gerais, Arthur Duarte (illustrations), Rodrigo Grota (text)
Magnus Westerborn
Amak Mahmoodian
Johan Van der Keuken, Lely Van der Lely (text)
Maximilian Stejskal (photos, texts), Marie-Isabel Vogel (ed., text), Alain Rappaport (ed., text), Prill Vieceli CREMERS (Book Design)
Tiane Doan na Champassak
Virginie REBETEZ, Delphine Bedel (ed) Fréderique Destribats (text), Simon Karlstetter (text), Elisa Rusca (text), Chi-Long TRIEU (Book Design)
signed
Katrien DE BLAUWER (photos), Danny Clay (music), Taylor Deupree (master)
Sara-Lena Maierhofer
signed
Will Steacy, Gene Roberts (essay)
Hans-Peter Feldmann (ed.), Christian Hansen (ed.)
Kazuyuki Kawaguchi, Hara KOICHI (Book Design)
signed
Jan Rosseel, Teun VAN DER HEIJDEN / Heijdens Karwei (Book Design)
Ying Ang, Teun VAN DER HEIJDEN / Heijdens Karwei (Book Design)
signed
Diane Dufour (ed.), Matthew Witkovsky (ed.), Koji Taki (text), Takahiko Okada (text)
Yoshikatsu Fujii
signed
Alejandro Chaskielberg, Daido Moriyama (text in JApanese/English & Spanish)
Kazuma OBARA (photos, design), Jan ROSSEEL, Yumi GOTO (Book Design)
Boris Mikhailov, Francesco Zanot (text)
Jim Shaw
David Mocha
El Cíclope Mecánico (Collectiv)
Andreas Frei
signed
Anne Marie Borsboom (ed.), Nitzan Krimsky, Sybren ('SYB') KUIPER (Book Design)
Kurt CAVEZIEL, Nicoló Degiorgis (ed.), Joachim Schmid (preface), Nicoló DEGIORGIS and Walter HUTTON
Margherita Spiluttini, Gabriele Hofer-Hagenauer (ed.), Gabriele Conrath-scholl (ed.)
Johan Van der Keuken
Peter PILLER, Thomas Seelig (ed.) Jörg Heiser (text), Dieter Roelstrate (text), Ludwig Seyfarth (text), Maren Lübke Tiedow (text) e.a.
Lewis Chaplin (ed.), Ben Weaver (ed.)
Arwed Messmer (ed.), Fritz Tiedemann, Florian Ebner (ed.), Janos Freciot (text), Benedikt Goebel (text), Annett Gröschner (text), Wolfgang Kil (text), Ursula Müller (text)
Florian Ebner (ed.), Constanze Wicke (ed.)
Thomas SAUVIN, Mei Shuzhi (Book Design)
Florian Ebner (ed.), Sibylle Lewitscharoff (text), Hubertus von Amelunxen (text), Günter Karl Bose (Books Design)
Frederic Lezmi
Eric Kessels
Thomas SAUVIN
signed
Renato Abenavoli
Carl DE KEYZER, John Lagae
Arianna Arcara, Luca Santese
Don Hudson
Arwed MESSMER (ed.), Annett Gröschner (ed.), Florian Ebner (ed.)
Boris BECKER (ed.)
signed