William EGGLESTON
Joel STERNFELD
André KERTÉSZ, Matthieu Rivallin (text), Pia Viewing (text)
Mitch EPSTEIN
Mark STEINMETZ, ENTENTE (Book Design)
signed
Zhang HAI'ER, Karen Smith (text)
Daido MORIYAMA, Sara Walker & Louise Wolters (introduction), Sandra .S Philips (text), Hervé Cahndés (text), Nick Rhodes (text), Miyako ISHIUCHI (tex, BANKERWESSEL (Book Design)
Manuel Álvarez BRAVO, James Oles (text), José Luis LUGO (Book Design)
Olivier CORNIL (photos & texts), Mathieu LITT (Book Design)
Jim GOLDBERG, Hans-Werner HOLZWWARTH (orig. Book Design)
signed
Peter WOELCK, Bettina Klein (ed., text), Wilhelm Klotzek (ed., text), Gundula Schmitz (ed.), Peter Richter (text)
Guido GUIDI
Michael SCHMIDT, Gerhard RICHTER, Thomas Zander (ed.), Dietmar Elger (text), Martin Germann (text), Thomas Weski (text)
Michael SCHMIDT, Heinz Liesbrock (text), Susanne Meyer-Büser (text)
Sanlé SORY
Vivian MAIER, John Maloof (ed.), Howard Greenberg (ed.),, Marvin Heiferman (text), Laura Lippman (text)
Boris BECKER, Roland Augustin (text), Marcel Beyer (text), Gabriele Conrath-Scholl (text)
Boris MIKHAILOV, Hans Werner HOLZWARTH (Book Design)
signed
Boris MIKHAILOV
Peter LINDBERGH, Thierry-Maxime Loriot (ed., text)
Robert MAPPLETHORPE, Britt Salvesen (ed.), Paul Martineau (ed.), Philip Gefter (text), Jonathan D. Katz (text), Ryan Linkof (text), e.a. (text)
Iain McKELL (photos, text), Ezmeralda Sanger (text), Val Williams (text)
David GOLDBLATT, Phillip van Niekerk (text)
Sebastião SALGADO (photos, foreword), Alan Riding (essay), Lélia Wanick Salgado (ed., BOOK DESIGN)
Martin PARR, Jeffrey Ladd (text), Dan MOGFORD (Book Design)
Tina BARA, Sibylle BERGEMANN, Kurt BUCHWALD, Lutz DAMMBECK, Christiane EISLER, Thomas FLORSCHÜTZ, York der KNOEFEL, Ute MAHLER, Eva M, Sonia Voss (ed., text), Philippe Seclier (ed.)
Ken SCHLES
signed
Joel STERNFELD, Anne W. Tucker (text)
Rosalind FOX SOLOMON, Stanley Wolukau-Wanambwa (essay)
Daido MORIYAMA, Yutake KAMBAYASHI (ed.), Satoshi MACHIGUCHI (ed.), Kazumi HIROSE (photos), Akira Hasegawa (Interview), Satoshi MACHIGUCHI & Minori ASADA (Book Design)
Guillaume SIMONEAU
Nina KORHONEN (photos, text)
signed
Jack TEEMER
Mark STEINMETZ
Mark STEINMETZ, Abelardo MORELL, Catherine OPIE, Katy GRANNAN, Steve BANKS, Jack TEEMER
signed
Issei SUDA (photos, text), Junichi MUNETOSHI (Book Design)
Erin O’Toole (ed.), Hilton Als (essay), Zackary Drucker (essay),
Mark COHEN
Masahisa FUKASE
Dieter HACKER, Tobias Hoffmann (ed.)
André KERTÉSZ, Robert Gurbo (intro), Eelco Wolf (foreword)
Erwin OLAF (photos, design), Mattie Boom (text), Francis Hodgson (text), W.M. Hunt (text), Lesley A. Martin (text), Wim van Sinderen, (text) Laura Stamps (text), Tim BISSCHOP (Book Design)
Dona ABBOUD, Christoph BANGERT, Adam BROOMBERG &B Oliver CHANARIN, Edmund CLARK, Geert VAN KESTEREN, Tim HETHERINGTON, Donovan WYLIE, Karen Fromm (ed.), Sophia Greiff (ed.), Anna Stemmler (ed.)
Lee MILLER, Catherine LEROY,Susan MEISELAS, Anja NIEDRINGHAUS, Carolyn COLE, Françoise DEMULDER, Christine SPENGLER, Gerda TARO, Anne-Marie Beckmann (ed.), Felicity Korn (ed.)
Alain WILLAUME, David Chadler (text), Gérard Haller (text)
Martine FRANCK, Agnes Sire (ed., text), Anne Lacoste (text), Dominique Eddé (Interview with Martine FRANCK) Illustrated biography drawn up by Cécile Gaillard with Aude Raimbault
David HURN
Anthony HERNANDEZ (photos, text), Robert ADAMS (introduction), Erin O'Toole (ed., text), , Ralph Rugoff (text), Lewis Baltz (text)
Nobuyoshi ARAKI, Ken DOMON, Masahisa FUKASE, Naoya HATEKAYAMA, HIROMIX, Takashi HOMMA, Eikoh HOSOE, Hiroki INOUE, Miyako ISHIUCHi, Izima K, Lena Fritsch (ed., text), Sarah BORIS (Book Design)
Guido GUIDI, Antonello Frongia (text), Andrea Simi (text)
signed
Katsu NAITO
Robert ADAMS
Yan MORVAN (photos, text), Bobby Sands (text), Sorj Chalandon (text), Loic VINCENT (Book Design)
Per L-B NILSSON, Östlind (text), Petter ANTONISEN (Book Design)
Claude NORI
Tamiko NISHIMURA
Allan SEKULA, Laleh Khalili (introduction)
Ansel ADAMS, Manuel ÁLVAREZ-BRAVO, Nobuyoshi ARAKI, Diane ARBUS, Richard AVEDON, David BAILEY, Elmer BATTERS, Peter BEARD, Cecil BEATO, Hans-Michael Koetzle (ed., text)
Harry GRUYAERT (photos, text), Dimitri Verlhust (text), Xavier BARRAL (Book Design)
signed
Raymond DEPARDON (photos, design), Philippe Séclier (ed., text), Jordan Alves (ed.), Xavier BARRAL (Book Design)
Michael SCHMIDT, Stiftung für Fotografie und Medienkunst (ed.), Archiv Michael Schmidt (ed.), Einar Schleef (text), Janos Frecot (text), Karin Schmidt (text), Thomas Weski (text)
Kiyoshi SUZUKI, Machiel Botman (ed., text, design), Yoko Suzuki (text), Hans MIEDEMA (Book Design) with Ype van Gorkum, Marco Wiegers, Wim Melis, Olaf Veenstra and Machiel Botman
Harry GRUYAERT (photos, text), Dimitri Verlhust (text)
Peter KEETMAN, Museum Folkwang & Stiftung Gundlach (ed.)
Peter KEETMAN, F.C. Gundlach (ed.), Rolf Sachsse (text)
René BURRI, Hans-Michael Koetzle (ed.)
Bruno BARBEY, Henri CARTIER BRESSON, Thomas HOEPKER, Jean GAUMY, Bruce GILDEN, Guy LE QUERREC, Inge MORATH , Martin PARR, Gilles PERES, Magnum (ed.)
Tom WOOD, Farley (text), Jérome Sother (ed.)
Karl BLOSSFELDT, Alfred EHRHARDT, Bernd & Hilla BECHER, Hiroshi SUGIMOTO, Claudia FÄHRENKEMPER, Nina Klöpper (ed., text)
Paul GRAHAM, Jeffrey Ladd (ed., text), David Chandler (text)
Chris KILLIP, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (essay), John Berger (text), Sylvia Grant (text)
Chris KILLIP, Jeffrey Ladd (ed., text), Gerry Badger (essay), John Berger (text), Sylvia Grant (text)
Hans-Peter FELDMANN
Robert ADAMS, Amy Pastan (ed.), Richard B. Woodward (afterword), Katy HOMANS (Book Design)
Elliott ERWITT
Franco VACCARI, Guido GUIDI, Lewis BALTZ, William GUERRIERI, Sabrina RAGUCCI, Giorgio FALCO, Francesco NERI, Alessandra DRAGONI, Marcel, Antonello Frongia (ed.), William Guerrieri (ed.), Leonardo SONNOLI & Irene BACCHI (Book Design)
Karl-Ludwig LANGE (photos), Matthias Harder (ed.), Detlev PUSCH (Book Design)
Paul GRAHAM, Jenefer Winters (text), Hans Werner HOLZWARTH (Book Design)
Kolumba Museum (ed.), Stefan Kraus (ed., photos), Katharina Winnekes (ed.), Ulrike Surmann (ed.), Marc Steinmann (ed.), Steffen Missmahl (Gestaltung)
John BALDESSARI, Kunstmuseum Bonn (ed.), Stefan Gronert (ed., text), Christina Végh (text), John C. Welchmann (text), Yvonne QIRMBACH (Book Design)
Enrique METINIDES, Trisha Ziff (ed.)
Heimrad Heimrad BÄCKER, Gottfried BECHTOLD, Norbert BRUNNER & Michael SCHUSTER, Heinz CIBULKA, Peter DRESSLER, VALIE EXPORT, Johannes FA, Walter Moser (ed.), Klaus Albrecht Schröder (vorwort)
Daido MORIYAMA, Marc Holborn (ed., introduction)
Brian GRIFFIN, Terry Rawlings (text), Paul Gorman (essay)
Franck LANDRON, Michael Houlette (text), Christine Delory-Momberger (text), Julie Corteville (text)
Thomas RUFF, Martin Germann (ed.), Thomas Bernhard (text)
Wim WENDERS
Wim WENDERS, Annie LEIBOWITZ (essay)
Mark STEINMETZ, John Bailey (foreword)
signed
Sage SOHIER
Bevan DAVIES, Katy GRANNAN, Anthony HERNANDEZ, John HUMBLE, Sage SOHIER, Mark STEINMETZ
signed
Peter PILLER, Christoph Keller (ed.)
signed
Bernd ARNOLD, Ute BEHREND, CHARGESHEIMER, Martin CLAAßEN, Walter DICK, Hans-Georg ESCH, Ruth HALLENSLEBEN, Heinz HELD, Benjamin KATZ,, Werner Schäfke (ed., text), Roman Heuberger (ed., text)
Seiichi FURUYA, Manfred Wiemer (text)
Kou INOSE, Mayu Ishikura (ed.), Daido Moriyama (text)
signed
Shomei TOMATSU, Osamu Fukunaga (forword), Kikuji KAWADA (text), Eikoh HOSOE (text), Daido MORIYAMA (text), Junji Teraguchi (text), Hiromi Kojima (text, Hiroshi NAKAJIMA (Book Design)
Stephen SHORE, Wes Anderson (text), Quentin Bajac (text), David Campany (text), Paul Graham (text), Guido Guidi (text), Takashi Homma (text), An-My
Willy FLECKHAUS, Michael Buhrs (ed.), Petra Hesse (ed.), Hans-Michael Koetzle (text), Carsten WOLFF (Book Design, text)
Lee FRIEDLANDER
Andreas ZÜST, Mara Züst (ed.)
Miron ZOWNIR (photos, text), Peter Wawerzinek (text), Ingo Taubhorn (text)
signed
Gerhard RICHTER, Dietmar Elger (ed., text) Hubertus Butin (text), Oskar Bätschmann (text), Christoph STEINEGGER (Book Design)
Irving PENN, Maria Morris Hambourg (ed.)
Andy WARHOL, Reuel Golden (ed.), Richard B. Woodward (text)
Bernd ARNOLD, Christoph Schaden (ed., text), Knut SCHÖTTELDREIER (Book Design)
Xu YONG
Thomas HOEPKER, Wolf Biermann (text), Günter Kunert (text), Eva Windmöller (text)
Frank GOHLKE, Peter Galassi (ed.)
Peter FRASER, Gerry Badger (essay), David Campany (interview with Peter Fraser), Alan WARD (Book Design)
Larry SULTAN
Larry SULTAN, Rebecca Morse (ed.), Sandra Philips (text), Philip Gefter
Larry SULTAN (photos, text), Eric Himmel (ed), Katy Homans with Sayre Coombs. HOMANS with Sayre COOMBS (Book Design).
Larry SULTAN, Kunstmuseum Bonn (ed.), Lewis Baltz (text), Stephan Berg (text), Joshua Chang (text), Peter Geimer (text), Martin Germann (text), Stefan Gronert (text), Aless, Magnus NEUMEYER, Stijl (Book Design)
Larry SULTAN, Mike Mandel, Thomas Zander (ed.), Charlotte Cotton (ed., text), Jonathan Lethem (text), Constance M Lewallen (text), Carter Ratcliff (text), Thomas
Larry SULTAN, Thomas Zander (ed.), Veit Görner (ed.), Martin German (ed., text), Bernard FISCHER, (Book Design), Simon JOHNSTON (Cover Design)
Ed VAN DER ELSKEN, David Campany (ed., text), Hripsimé Visser (text), Nan Goldin (text)
Mark STEINMETZ
signed
Andreas FEININGER, Thomas Buchsteiner (ed.), Otto Letze (ed.), Priska JÄCKLI (Book Design)
Sibylle BERGEMANN, Irene Runge (text), Hans-Joachim SCHAUSS (Book Design)
Ute Mahler (ed.), Kunsthalle Rostock (ed.), Andreas Krase (text), Anja Maier, Ulrich Ptak (text), Thomas Winkler (text)
Roger MELIS, Mathias Bertram (ed.)
Collette Urbajtel, Susana Santoyo (ed)
Masatoshi NAITO, Koichi HARA (Book Design)
Maria SEWCZ, Inka Schube (ed.)
Lothar Bernd und Hilla BECHER, Thomas STRUTH, Candida HÖFER, Thomas RUFF, Andreas GURSKY, Jörg SASSE, Laurenz BERGES, Elger ESSER, Simo, Lothar Schirmer (ed.), Stefan Gronert (text)
Hans-Peter FELDMANN (ed.)
Michael SCHMIDT, Wolfgang ELEMS, Ursula KELM, Ulrich GÖRLICH, Gundula SCHULZE ELDOWY, Florian Ebner (ed., text) , Felix Hoffmann (ed., text), Inka Schube (ed., text) Thomas Weski (ed., text), Ute Eskildsen (text), Carolin Förster (text), Christine Frisinghelli (text), Virginia Heckert (text), Klaus Honnef (text), Jörg
Eva Maria OCHERBAUER
signed
Joaquim Paulo (ed.), Julius Wiedemann (ed.)
Joaquim Paulo (ed.), Julius Wiedemann (ed.)
Joaquim Paulo (ed.), Julius Wiedemann (ed.)
Michael Ochs (ed.)
Robbie Busch (ed.), Jonathan Kirby (ed.), Ed Julius Wiedemann (ed.)
Sune Jonsson, Val Willaims (text)
Henry WESSEL, Thomas Zander (ed.), Georg Imdahl (text), Sandra Philips (text)
Bruce DAVIDSON, Charlotte Cotton (text), Carlos Gollonet (text), Bruce Davidson (text), Fits Gierstberg (text), Francesco Zanot (text)
Richard AVEDON, Erwin BLUMENFELD, Margaret BOURKE-WHITE, Edward BURTYNSKY, Henri CARTIER-BRESSON, Walker EVANS, Robert FRANK, Allen GINS, Colin Westerbeck (ed., text)
Boris BECKER
signed
Nikolay Bakharev, Aaron Schuman (essay)
John DIVOLA, Britt Salvesen (essay), Kathleen Stewart Howe, Karen Sinsheim
Boris MIKHAILOV, David Teboul (ed.), Nicolas Bourriaud (preface), François Prodromidès (essay)
Boris MIKHAILOV, Urs Stahel (text), Jekaterina Dyogot (text), Anne von der Heiden (text), Michael Schischkin (text), Inka Schube (text), Helen Petrov
René BURRI, Hans Ulrich Obrist (preface), Philipp Keel (text) und Hans-Michael Koetzle
Raymond DEPARDON
Michael KERSTGENS, Stefan Berger (text), Christoph Fasel (text) and Theo Steegmann (text)
signed
Anthony HERNANDEZ, Ralph Rugoff (text)
Heiko Sievers
signed
Mike Chick
Anders PETERSEN, Marco Delogu (text)
Martin PARR, Tayyab MIRZA (Book Design)
Martin PARR
Bernd ARNOLD, Winfried HEININGER (Book Design)
Andreas TROGISCH, Anja Maier (essay), TROOPO DESIGN (Book Design)
signed
Toshio SHIBATA
signed
Daido MORIYAMA
signed
Mark STEINMETZ
signed
Robbert FLICK , Kazuo KITAI, Philip MELNICK, John SCHOTT, Toshio SHIBATA, Mark STEINMETZ
signed
Bevan DAVIES, John DIVOLA, Steve KAHN, Idris KHAN, Daido MORIYAMA, John SCHOTT
signed
Petra WITTMAR, Hubert von Amelunxen (ed.), Susanne Lange (ed.), Gabriele Conrath-Scholl (interview)
Erik KESSELS (ed.), Fabienne FELTUS (Book Design)
Erik KESSELS (ed.), Fabienne FELTUS (Book Design)
signed
Dirk Reinartz
Dirk REINARTZ
Chris KILLIP
signed
Anna & Bernhard BLUME, Emmanuelle de l’Ecotais (essay), Francoise Paviot (essay)
Rosalind FOX SOLOMON
Xu YONG
Xu YONG
signed
Boris Becker
Chris KILLIP
Chris KILLIP
Chris KILLIP
Boris MIKHAILOV, Francesco Zanot (text)
William Eggleston, Winston Eggleston, Mark Holborn (ed., text), Eudora Welty
Vitas Luckus, Lithuanian Art Museum (ed.), Margarita Matulyè (text) and Tatjana Luckiené-Aldag
John S. WEBB, Sören Sommelius (texts)
John S. WEBB
signed
Luis Enrique Weinstein Cayuela, Richard Reisen (ed.)
Karl-Ludwig LANGE, Matthias Harder (ed.)
Bruce DAVIDSON
Lee FRIEDLANDER, Richard Benson (text)
Gregory CREWDSON
Bruce Davidson
William EGGLESTON, Robert FRANK, Lee FRIEDLANDER, Alec SOTH, Joel STERNFELD, Gary WINOGRAND, David Campany (ed.)
Rosalind FOX SOLOMON
Henri CARTIER-BRESSON, CHARGESHEIMER, Rainer GAERTNER, Heinz HELD, Franz HUBMANN, Barbara KLEMM, Celia KÖRBER-LEUPOLD, Robert LEBECK,, Reinhard Matz (ed.), Wolfgang Vollmer (ed.)
Henri CARTIER-BRESSON, CHARGESHEIMER, Rainer GAERTNER, Heinz HELD, Franz HUBMANN, Barbara KLEMM, Celia KÖRBER-LEUPOLD, Robert LEBECK,, Reinhard Matz (ed.), Wolfgang Vollmer (ed.)
Elliott ERWITT, Kaushal PARIKH, Bruce GILDEN, Matt STUART, Maria PLOTNIKOVA, Lukas VASILIKOS, Blake ANDREWS, Nils JORGENSEN, Marc RIBOUD, David Gibson (ed.)
Taiji ARITA, Eikoh HOSOE, Daido MORIYAMA, Masatoshi NAITO, Hajime SAWATARI, Issei SUDA, Yoshihiro TATSUKI, Shuji TERAYAMA, Katsumi WAT, Akio Nagasawa (curator, foreword), Noi Sawaragi (text), Marc Feustel (text)
Jim GOLDBERG
Shomei TOMATSU, Leo Rubinfien (text, ed.), John Junkerman (ed.), Andrew SLOAT (Book Design)
Ute MAHLER, Sibylle Berg (text), Ckara BAHLSEN (Book Design)
signed
George Tice
Elliott ERWITT
Bernd und Hilla BECHER, Boris BECKER, Laurenz BERGES, Wendelin BOTTLÄNDER, Andi BRENNER, Miles COOLIDGE, Volker DÖHNE, Elger ESSER, Claudia FÄH, Werner Lippert (ed.) Christoph Schaden (ed.), Maren Polte (text), Gerald Schröder (text) und Jeffrey Ladd (text)
Enrique METINIDES, Véronique Ricardoni (ed.), Sybren (SYB) KUIPER (Book Design)
Ken SCHLES
Anders PETERSEN, Marco Delogu (text)
Christian Lange, Christian LANGE (Book Design)
Henry WESSEL
Martin PARR, Paul Smith (intro)
signed
Nathan BENN, Paul M. Farber (essay), Richard Buckley (text)
Mark COHEN
Guido GUIDI
Horacio Fernandez (ed.)
Hans-Michael Koetzle (ed.)
Martin PARR, Susan PARR (ed.)
Daido MORIYAMA, Tsutatani Noriko (essay), Masafumi Fukagawa (essay), Koji Chike (essay), Eikoh HOSOE (essay), Toshiyasu NOTSU, Project (Book Design)
Michael SCHMIDT, Ute Eskildsen (ed.), Janos Frecot (text)
Just LOOMIS, June Newton (Ed.), Matthias Harder (Text)
Mitch Epstein, Stephan Berg (Ed.), Christoph Schreier (Ed.)
Paul ALMÁSY, Klaus Kleinschmidt (Ed.)
Lewis BALTZ, Marvin Heiferman, Paolo Costantini, Shirley Irons, Gus Blaisdell, Jane Livingston, Mowry Baden, Mark Haworth-Booth, Bernard Lamarche-Va, Connie WILSON (Book Design)
signed
Adam Bartos
Joachim BROHM, SK-Stiftung Kultur / Landesgalerie Linz, (ed.), Gabriele Conrath-Scholl (text)
Joachim BROHM, Thomas Weski (ed., text), Vince Leo (text), Heike NEHL (Book Design)
Robert ADAMS
Paul Graham
Nan GOLDIN, James Crump (ed.)
Sibylle BERGEMANN, Ute & Werner MAHLER, Harald HAUSWALD, Maurice WEISS, Ostkreuz Agentur (ed.), Marcus Jauer (text), Wolfgang Kil (text), NARIOSKA (Book Design)
Morten ANDERSEN
Cindy SHERMAN, Moderna Museet Stockholm (ed.), Stefania MALMSTEN + Rune DOLI (Book Design)
Cindy SHERMAN, Moderna Museet Stockholm (ed.), Stefania MALMSTEN + Rune DOLI (Book Design)
Boris MIKHAILOV
Jerry Berndt, Maik Schlüter (ed., text, Felix Hoffmann (ed., text), Susanne Holschbach (text), Kathrin Peters (text)
David GOLDBLATT, Santu MOFOKENG, Guy TILLIM, Pieter HUGO, Zwelethu METHETHWA, Berni SEARLE, Jodi BIEBER, Terry KURGAN, Zanele MUHOLI,, Tamar Garb (ed.)
Okwui Enwezor (ed.), Colin Richard (essay)
Bernd und Hilla BECHER, August SANDER, Seydou KEITA, Malick SIDIBÉ, J.D. Okhai OJEIKERE, Rotimi FANI-KAYODE, Santu MOFOKENG, Okwui Enwezor (ed.)
Krass CLEMENT, Brigitte von Folsach (introduction), Camilla JORGENSEN (Book Design)
Heinrich RIEBESEHL (photos, text), Ulrike Schneider (ed.), Rolf Sachsse (text), Inka Schube (text), Ulf Erdmann-Ziegler (text)
Theodora Vischer (ed.), Heidi Naef (Ed.)
Arno FISCHER, Thomas Leonhardi-Museum (ed.), Martin (text), T.S. Eliot (poem)
Arno FISCHER, Elke aus dem Moore (ed.), Matthias Flügge (text), Michael DE MAIZIÈRE (Book Design)
Irving PENN, Alexander Liberman (text)
FROST BERLIN
André KERTÉSZ, Michel Frizot (ed.), Laure Wanaverbecq (ed.), Julien BOITIAS (Book Design)
Daido MORIYAMA, Benjamin DIGUERHER (Book Design)
Reinhold Mißelbeck (ed.)
Bertien VAN MANEN
Paul GRAHAM
Elliott ERWITT
Helmut NEWTON
Helmut Newton
Tom WOOD, Manfred Heiting (ed.), Padraig TIMONEY (Book Design)
Thomas RUFF, Bernd & Hilla BECHER, Andreas GURSKI, Beat STREULI, David Octavius HILL, August SANDER, MAN RAY, Peter KEETMAN, Robert FRA, Ute Eskildsen (ed.)
Andy WARHOL
Jim GOLDBERG, Hans Werner HOLZWARTH (Book Design)
Pentti SAMMALAHTI (photos, text, design), Kristoffer Albrecht (ed., text), Finn Thrane (text)
Marc ASNIN
Salvatore SANTORO
Doug BUSCH
Don HUDSON, Claire SCHWARTZ (Book Design), Maxime MILANESI (Book Design)
Krass CLEMENT, Camilla JÖRGENSEN (Book Design)
Jürgen SCHADEBERG, Ralf-P. Seippel (ed.)
Manfred PAUL, Uwe Kolbe (essay)
signed
Helga PARIS, Elke aus dem Moore (ed.), Inka Schube (text), Hans-Werner HOLLWARTH (Book Design)
Shomei TOMATSU, Roland Angst (Ed.)
Daido MORIYAMA, Benjamin DIGUERHER (Book Design)